Przesuwanie postów.

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
magdaskowska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 gru 2008, o 01:45
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 12 razy
Pomógł: 4 razy

Przesuwanie postów.

Post autor: magdaskowska »

Witam
Mam pytanie: gdzie ostatecznie powinnam umieszczać pytania dotyczące zapisywania czegoś w TeX-u?
Mój pierwszy post zamieściłam w dziale "Programy matematyczne", lecz został on przesunięty własnie tutaj. Wobec tego kolejne zapytanie dot. TeX-a posłusznie tu umieściłam. Jakie było moje zdziwienie gdy wkrótce dostałam maila informującego, że moj post został przesunięty do "Programy mat." Jestem w związku z tym troszke zdezorientpwana, może moderatorzyadministratorzy umówicie się na jedną wersję i napiszcie gdzie mam pisać kolejne podobne posty?


Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Przesuwanie postów.

Post autor: luka52 »

Jeżeli pytanie jest związane z samym zapisem - tj. jakiś symbol jest Ci potrzebny by zredagować swój post na forum - to jest odpowiedni dział (oczywiście wpierw należy zajrzeć do forumowej instrukcji LaTeX-a https://matematyka.pl/latex.htm czy nie znajduje się tam rozwiązanie problemu) .
Jeżeli zaś potrzebujesz obszerniejszej pomocy dział "Programy matematyczne" bardziej się do tego nada.
magdaskowska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 15 gru 2008, o 01:45
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 12 razy
Pomógł: 4 razy

Przesuwanie postów.

Post autor: magdaskowska »

Rozumiem uzasadnienie, dziękuję.
ODPOWIEDZ