skrypty

kej.ef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2004, o 19:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mathland
Podziękował: 2 razy

skrypty

Post autor: kej.ef »

Mam jeszcze jedno pytanie. Wie ktoś może gdzie można znaleźć jakieś skrypty z matematyki za free. Wiem że na stronie Instytutu Matematycznego Uniwersytetu Wrocławskiego można znaleźć kilka, ale czy to jedyni wykładowcy nie aż tak pazerni na kase, którzy udostępniają swoje prace?
Z góry dziękuje.
Yavien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 21 cze 2004, o 22:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: W-U

skrypty

Post autor: Yavien »

A jakie skrypty cię interesują, na mojej stronie wydziałowej (MIMUW) są, ale linki są na stronie tylko dla studentów wydziału. Spróbuj ten link:
... 00/wyk1.ps
to Białynickiego - Biruli Geometria różniczkowa 1
Jeśli to łapiesz, to mogę sie pobawić i powklejać linki bezpośrednio do wykładów.
[edit]Chociaż tam jest jeszcze tylko matematyka obliczeniowa i notatki do informatyki. Ale zawsze możesz popatrzec po stronach prywatnych wykładowców Tam bardzo czesto są skrypty.
kej.ef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2004, o 19:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mathland
Podziękował: 2 razy

skrypty

Post autor: kej.ef »

W zasadzie to interesują mnie wszelkie skrypty, które mogą przydac się studentowi Matematyki. Jakoś nie mogę wejść na strony tych wykładowców choć zauważyłem że jest na górze strony zakładka Materiały dydatkyczne, to jednak to trzeba podać podać pesel i hasło.
Dzeki
event
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 9 lip 2004, o 00:41

skrypty

Post autor: event »

Yavien MIMUW ? ja tez, jaki kierunek/rok ?
Yavien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 21 cze 2004, o 22:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: W-U

skrypty

Post autor: Yavien »

kej.ef Wiem, ze strony zatytulowanej "materialy dydaktyczne" obejrzec nie mozesz, stad moj link i pytanie czy on ci "wchodzi". Jesli tak, to znaczy, ze strony domowe i pliki tam umieszczane sa dla ciebie dostepne, zatem mozesz wejsc na liste pracownikow (drugi z podanych przeze mnie linkow powyzej), popatrzec po stronach domowych pracownikow - latwiej ci bedzie, jesli bedziesz wiedzial, jakiej dziedziny szukasz, ale skoro chcesz tak w ciemno i z gory wszystko sciagac, Twoja rzecz.
event Pytanie bylo offtopic, odpisuje na priw
Awatar użytkownika
Arek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1729
Rejestracja: 9 sie 2004, o 19:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 12 razy

skrypty

Post autor: Arek »

Ale właściwie przy liście profesorów z UW mamy nazwy działów - więc jest OK. A jeszcze bardziej zresztą - większość lepszych z nich zapisała swoimi przemyśleniami 1/2 biblioteki matematycznej...
kej.ef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2004, o 19:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mathland
Podziękował: 2 razy

skrypty

Post autor: kej.ef »

Wielkie dzięki, już wcześniej próbowałem takie coś znaleźć i bez skutku. Jestem bardzo wdzięczny
ODPOWIEDZ