Sposób na Lotka.

Permutacje. Kombinacje. Wariacje. Rozmieszczanie kul w urnach. Silnie i symbole Newtona. Przeliczanie zbiorów. Funkcje tworzące. Teoria grafów.
hot72
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 4 lis 2007, o 11:19
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 4 razy

Sposób na Lotka.

Post autor: hot72 »

Przepraszam bardzo ale może trochę o toto lotku.Moje pytanie kieruję dla osób którę naprawdę umieją matematykę.Będąc u dziadka ,pokazał mi on tzw.jego sposób na lotka .Gdzieś w starym zeszycie miał zapisaną jakomś tabele podzieloną na liczne wiersze i komórki i coś tam pisało.Powiedział mi że kiedyś jak jeszcze pracował z kilkoma typami i jakimś starym kompem zrobili system na lotka ale według niego żeby wygrać główną nagrodę należy wykupić milion kuponów czy to możliwe ?
Ostatnio zmieniony 4 lis 2007, o 17:02 przez hot72, łącznie zmieniany 1 raz.
wb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3507
Rejestracja: 20 sie 2006, o 12:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Brodnica
Podziękował: 12 razy
Pomógł: 1260 razy

Sposób na Lotka.

Post autor: wb »

Wszystkich możliwości w Dużego Lotka jest:
\(\displaystyle{ {49 \choose 6}= \frac{49 48 47 46 45 44}{1 2 3 4 5 6 }=...}\)
pe2de2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: 7 sty 2007, o 16:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 49 razy

Sposób na Lotka.

Post autor: pe2de2 »

to jest totolotek, mozesz wykupić milion kuponów i nie trafić 6 a ktoś inny skreśli jeden zakład i wygra.

oczywiście im więcej zakładów zawrzesz tym większe szanse na wygraną, ale jakiegoś skutecznego systemu nie ma
Xitami

Sposób na Lotka.

Post autor: Xitami »

pe2de2 pisze:...ale jakiegoś skutecznego systemu nie ma...
eee tam, jak napisał WB, wystarczy skreślić 13983816 niepowtarzalnych zakładów i masz pewność
pe2de2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: 7 sty 2007, o 16:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 49 razy

Sposób na Lotka.

Post autor: pe2de2 »

dobra, moze tak nie ma skutecznego systemu aby zarobić na tym bo 13mln to chyba jeszce nigdy nie było choc w sumie jak by kumulacja była coś koło 12mln to z 5,4 i 3 moglo by sie nazbierać odpowiednio dużo. No ale jeszce jest problem że 6 moga skreśliś 2 osoby i wtedy ****

tak więc lepiej te 13 mln wsadzić do banku i żyć z %
scorp000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2008, o 00:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: szczecin

Sposób na Lotka.

Post autor: scorp000 »

Niestety trafienie 6 w lotka nie jesta takie proste. Do trafienia 6 w lotku potrzebna jest znajomość chemii, fizyki i matematyki i jeszcze niestety zlotego środka nie odkryłem, lecz z moich badań wynika że potrzebne nam są takie dane jak:
1. Warunki pogodowe w pomieszczeniu(cisnienie powietrza, temperatura powietrza, )
2. Masa ciala poruszanego[(pileczka), Masa ciala stalego(ziemia)] zaznaczajac to ze kazda pileczka ma inna wage.
3. Poziom grawitacji danego miejsca(miejsca losowania)
4. Sila z jaka zasysane sa pileczki
5. Wysokość z jakiej spada i do jakiego poziomu spada piłeczka
6. ilość piłeczek znajdujących się w pomieszczeniu.
lecz wzoru jeszcze nie wymyśliłem jeżeli ktoś odkryje ten wzór to prosze o kontakt na maila
adambronka@wp.pl
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Sposób na Lotka.

Post autor: miki999 »

scorp000 pisze:Niestety trafienie 6 w lotka nie jesta takie proste. Do trafienia 6 w lotku potrzebna jest znajomość chemii, fizyki i matematyki i jeszcze niestety zlotego środka nie odkryłem, lecz z moich badań wynika że potrzebne nam są takie dane jak:
1. Warunki pogodowe w pomieszczeniu(cisnienie powietrza, temperatura powietrza, )
2. Masa ciala poruszanego[(pileczka), Masa ciala stalego(ziemia)] zaznaczajac to ze kazda pileczka ma inna wage.
3. Poziom grawitacji danego miejsca(miejsca losowania)
4. Sila z jaka zasysane sa pileczki
5. Wysokość z jakiej spada i do jakiego poziomu spada piłeczka
6. ilość piłeczek znajdujących się w pomieszczeniu.
lecz wzoru jeszcze nie wymyśliłem jeżeli ktoś odkryje ten wzór to prosze o kontakt na maila
adambronka@wp.pl
Gdyby tak było jak piszesz to za każdym razem padałyby te same liczby
frej

Sposób na Lotka.

Post autor: frej »

miki999 pisze:
scorp000 pisze:Niestety trafienie 6 w lotka nie jesta takie proste. Do trafienia 6 w lotku potrzebna jest znajomość chemii, fizyki i matematyki i jeszcze niestety zlotego środka nie odkryłem, lecz z moich badań wynika że potrzebne nam są takie dane jak:
1. Warunki pogodowe w pomieszczeniu(cisnienie powietrza, temperatura powietrza, )
2. Masa ciala poruszanego[(pileczka), Masa ciala stalego(ziemia)] zaznaczajac to ze kazda pileczka ma inna wage.
3. Poziom grawitacji danego miejsca(miejsca losowania)
4. Sila z jaka zasysane sa pileczki
5. Wysokość z jakiej spada i do jakiego poziomu spada piłeczka
6. ilość piłeczek znajdujących się w pomieszczeniu.
lecz wzoru jeszcze nie wymyśliłem jeżeli ktoś odkryje ten wzór to prosze o kontakt na maila
adambronka@wp.pl
Gdyby tak było jak piszesz to za każdym razem padałyby te same liczby
Liczby padałyby te same, gdyby warunki były stałe. Tak jednak nie jest, więc zakładając, że scorp000 ma rację, to przed obstawieniem zakładów musiałbyś scorpie znać warunki jakie będą danego dnia. W tym miejscu pozostaje mi życzyć Ci szczęścia i wytrwałości...

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ