Robotyka i autoamtyka

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
adeq123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 28 paź 2007, o 19:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: kęty
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 2 razy

Robotyka i autoamtyka

Post autor: adeq123 »

Witajcie. Jestem uczniem 2 klasy LO . Na moim profilu mam rozszerzona matematyka ale niestety fizyki nie mam. Zastanawiam sie nad studiami na wydziale robotyki i automatyki na agh lub PKr ale nie wiem czy sobie pozniej tam poradze bez rozszerzonej fizyki w liceum co sadzicie?? odpuścić sobie?
Xfly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 13 mar 2006, o 20:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowogard
Podziękował: 33 razy
Pomógł: 10 razy

Robotyka i autoamtyka

Post autor: Xfly »

Jeśli lubisz fizykę i masz odpowiednie środki, to możesz się dokształcać na korepetycjach. Albo jak się zgodzą w szkole, chodzić na lekcje fizyki do klas, które mają takie lekcje.
adeq123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 28 paź 2007, o 19:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: kęty
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 2 razy

Robotyka i autoamtyka

Post autor: adeq123 »

Xfly pisze:Jeśli lubisz fizykę i masz odpowiednie środki, to możesz się dokształcać na korepetycjach. Albo jak się zgodzą w szkole, chodzić na lekcje fizyki do klas, które mają takie lekcje.
przewiduje cos takiego w 3 klasie. Chodzi mi o to czy jest tam bardzo duzo zaawansowanej fizyki czy i czy ciezko bylo by mi sie tam utrzymac w mojej sytuacji????

W sumie mam 2 kuzynow jeden skonczyl a drugi konczy RiA na PWr i obydwoje nie mieli rozszerzonej fizyki w LO
ODPOWIEDZ