Wyniki matura 2007matematyka

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.

mój wynik z tegorocznej matury z matematyki był

adekwatny do mojej wiedzy
22
45%
nieadekwatny do mojej wiedzy, jest zawyżony
2
4%
nieadekwatny do mojej wiedzy, jest zaniżony
14
29%
gdyby można było podróżować w czasie...
1
2%
lepiej nie mówić
2
4%
"znów za rok matura"
1
2%
"tajnus agentus"
2
4%
jako taki
3
6%
słodko-kwaśny
2
4%
 
Liczba głosów: 49

WitchKing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2006, o 01:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: WitchKing »

dupa... 80% z matmy, mam nadzieje ze na matme na uj wezma
jestem niezadowolony bo mnie stres wziął, matura była łatwa, i mogłem te 90-100% wyciągnąć i bylo by zero stresu... ehh i tak spodziewałem się ze moze byc gorzej...
jest lipa... moze poprawie w 2008 =/
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3306
Rejestracja: 10 gru 2005, o 17:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lebendigentanz
Podziękował: 37 razy
Pomógł: 778 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: max »

WitchKing - na matmę UJ powinieneś się dostać, w zeszłym roku podobno próg był ok 80 w pierwszej turze, a drugiej trochę spadł... w tym roku matura była raczej trudniejsza, no i ludzie zdający poziom rozszerzony mają zaniżony wynik z poziomu podstawowego dzięki ministerialnemu przelicznikowi - także próg może być nieco niższy...
Awatar użytkownika
gaga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 298
Rejestracja: 6 lut 2006, o 19:41
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sopot
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 32 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: gaga »

ja z matmy 90% z rozszerzenia-też nie jestem zadowolona,ale roznież porobilam blędy rachunkowe w paru zadaniach i wyszlo jak wyszlo:/ Wybieram sie na matme na UJ( o UW chyba już nawet nie bede myśleć)
Awatar użytkownika
Emiel Regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 26 wrz 2005, o 17:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 225 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: Emiel Regis »

Fanów matematyki stosowanej na AGH nie ma na forum: >
ja_czyli_kluska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 19 mar 2006, o 12:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rzeszów
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 5 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: ja_czyli_kluska »

a dobre to to?
Awatar użytkownika
Emiel Regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 26 wrz 2005, o 17:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 225 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: Emiel Regis »

Jeśli ktoś lubi matematykę to polecam.
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3306
Rejestracja: 10 gru 2005, o 17:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lebendigentanz
Podziękował: 37 razy
Pomógł: 778 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: max »

gaga pisze:ja z matmy 90% z rozszerzenia-też nie jestem zadowolona,ale roznież porobilam blędy rachunkowe w paru zadaniach i wyszlo jak wyszlo:/ Wybieram sie na matme na UJ( o UW chyba już nawet nie bede myśleć)
Może nie będzie aż tak ciężko... ja tam po cichu liczę, że po tych wszystkich n turach rekrutacji to i na UW jakieś miejsce się dla mnie znajdzie, a jestem w gorszej sytuacji, bo zdawałem tylko polski, angielski i matmę... zresztą kto to wymyślił, żeby na matematykę wymagać jeszcze poza matmą jakichś dwóch przedmiotów rozszerzonych... :?
Drizzt pisze:Fanów matematyki stosowanej na AGH nie ma na forum: >
Mnie odrzuca to stosowanej... choć tak po prawdzie to moja wiedza z zakresu matematyki jest mizerna, ale wydaje mi się, że matematyka teoretyczna jest ciekawsza...
No i jeszcze dochodzi taki drobiazg, że raczej się tam do Was nie dostanę.
Awatar użytkownika
Plant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 16 sty 2006, o 21:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziadz/Warszawa
Pomógł: 70 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: Plant »

max pisze:zresztą kto to wymyślił, żeby na matematykę wymagać jeszcze poza matmą jakichś dwóch przedmiotów rozszerzonych
Na normalnych matematykach nie wymagają, ale na UW.. poprostu tam muszą jakoś rozróżnić te wyniki..
WitchKing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2006, o 01:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: WitchKing »

Max nie podobno tylko tak, w I turze na UJ było 81 pkt (1/3MP+2/3MR), ponadto zgodzę się, że mimo że egzamin trudny nie był to był trudniejszy niż rok temu, ponadto tracimy kilka pkt na przeliczniku by romek i stad wynika, że próg powinien trochę spaść, ale nigdy nic nie wiadomo...
Poza tym studia studiami, gdzieś się dostanę ale moja chora duma i ambicja są podrażnione tym byle jakim wynikiem =/
AGH jakoś mnie nie pociąga, UJ jawi mi się jakoś tak prestiżowo, a i Kraków chyba fajne miasto... a na matmę na UW to trzeba się nieźle pewnie napocić, ciężka sprawa, ale mnie jakoś stolica nie pociaga...
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3306
Rejestracja: 10 gru 2005, o 17:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lebendigentanz
Podziękował: 37 razy
Pomógł: 778 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: max »

Plant - to ten MIM jakiś paranormalny jest czy jak? Zresztą rzeczywiście, nikt normalny nie zwalniałby z postępowania rekrutacyjnego na kierunek taki jak matematyka (uwaga uwaga!) laureata (tadam!) Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki (żeby było jasne, to nic nie mam do uczestników tejże, ale jaki ma ona związek z wspomnianym kierunkiem?)
WitchKing pisze:Poza tym studia studiami, gdzieś się dostanę ale moja chora duma i ambicja są podrażnione tym byle jakim wynikiem =/
Też mnie boli, ale co zrobisz...
WitchKing pisze:UJ jawi mi się jakoś tak prestiżowo, a i Kraków chyba fajne miasto... a na matmę na UW to trzeba się nieźle pewnie napocić, ciężka sprawa, ale mnie jakoś stolica nie pociaga...
Z tego co wiem, to wydziały matematyki na UW i UJ są porównywalne pod względem poziomu, także i tu i tu lekko raczej nie będzie... co do reszty to mam podobne odczucia.
eTomasz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 16:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: eTomasz »

ja w sumie nie narzekam, 96% matma i 63 angielski, obydwa rozszerzone... na agh wystarczy
Awatar użytkownika
Vixy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1830
Rejestracja: 3 lut 2006, o 15:47
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: z gwiazd
Podziękował: 302 razy
Pomógł: 151 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: Vixy »

ja mam 60% i jestem z siebie bardzo zadowolona bo bałam sie ze obleje a zawaliłam nieźle w przeliczeniu na podstawy wyszło mi 66% .. Złozyłam na matme , ale raczej sie nie dostane , zarządzanie produkcji tu juz chyba wieksze szanse i edukacja techniczno-informatyczna (to tak żeby było ale nie chce na to pójść) aa wy co o tym myslicie?? wystarczy mi chociaż na jeden z tych kierunków ?
Awatar użytkownika
Plant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 16 sty 2006, o 21:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziadz/Warszawa
Pomógł: 70 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: Plant »

max pisze:Plant - to ten MIM jakiś paranormalny jest czy jak?
Oj taki żart miał być
max pisze:zwalniałby z postępowania rekrutacyjnego na kierunek taki jak matematyka (uwaga uwaga!) laureata (tadam!) Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
Poważnie?
Mnie stolica jako miasto też nie pociąga, ale są inne czynniki przebijające nawet to, że nie zabardzo lubię Warszawę.
WitchKing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2006, o 01:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: WitchKing »

smerfetka18 pisze:Złozyłam na matme , ale raczej sie nie dostane
Na UMK, albo na PWR raczej byś się dostała na matmę, jesli uczelnie te cię satysfakcjonują,
k_burza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 14 lip 2006, o 19:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Modlin
Podziękował: 8 razy
Pomógł: 6 razy

Wyniki matura 2007matematyka

Post autor: k_burza »

matma-82 % fiza-77% i największe zaskoczenie anglik-88% wszysto na rozszerzonym, na WEiTI na makro wystarczy. Gratuluje wyników reszcie
ODPOWIEDZ