Podstawowe oznaczenia w matematyce ? :/

Dział dla użytkowników nie lubiących googlować ;) Konkretne zagadnienia matematyczne w sieci, skrypty online, poszukiwania wszelakie acz KONKRETNE!
Halunek

Podstawowe oznaczenia w matematyce ? :/

Post autor: Halunek »

Witam,
Kupiłem ksiązke do algebry liniowej cz. I G.Banaszak i W.Gajda lecz juz rodziału 0 nie moge zrozumiec. jest tam duzo symboli, oznaczen ktorych w ogole nie znam. czy ktos mogłby mi to wypisac lub podac linka do stronki?jesli to było to tez link bo nie mogłem znalezc:(...
Z góry dzieki (kolosa mam z tego za 7dni )
_rois_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 14 lis 2004, o 15:38
Lokalizacja: Krakowa

Podstawowe oznaczenia w matematyce ? :/

Post autor: _rois_ »

to jest bardzo proste
tylko tych symboli jes bardzo duzo wiec powiedz o jakie ci chodzi to ci je napisze
halunek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2004, o 22:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warka

Podstawowe oznaczenia w matematyce ? :/

Post autor: halunek »

Nawet nie wiem jak je na klawiaturze napisac. Poprostu nie potrafie przeczytac zapisu matematycznego. np. dla kazdego, zawiera sie, suma nieskonczonosci n=1... itp...
suwak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: 6 lis 2004, o 21:08
Płeć: Mężczyzna
Pomógł: 9 razy

Podstawowe oznaczenia w matematyce ? :/

Post autor: suwak »

używane oznaczenia zwykle są wyjaśnione w książce, zwykle na końcu, albo na początku każdego rozdziału
halunek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2004, o 22:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warka

Podstawowe oznaczenia w matematyce ? :/

Post autor: halunek »

jakby ktos miał to niech poda ewentualnie gdzie to moge znalezc...no własnie w tej nie ma, a innej nie posiadam.Mysla pewnie ze ktos powinien to wiedziec jak dostał sie na studia. ja mam poprostu farta i udało sie dostac, ale chyba bedzie ciezko utrzymac UKSW ifno-eko
_rois_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 14 lis 2004, o 15:38
Lokalizacja: Krakowa

Podstawowe oznaczenia w matematyce ? :/

Post autor: _rois_ »


zobacz tutaj. ale nie wiem czy to ci wystarczy bo pewnie nie.... ale poszukam jeszcze po zeczywiscie tak napisac tego to sie nie da.....
ODPOWIEDZ