[studia] Uniwersytet Warszawski

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: adambak »

Dulce pisze: a wogole to mowił po co ta kartke puszcza?
w celu sprawdzenia listy obecności..
Dulce pisze: wracajac do puszczania kartki : to chyba nie jest metoda sprawdzania obecnosci bo w ten sposób kazdy tam moze wpisac kazdego..
nie znam się na metodach sprawdzania obecności na zajęciach, może i każdy może wpisać każdego, ale nie o to chyba chodzi na takiej uczelni, stąd taka bezstresowa metoda..
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: Dulce »

adambak pisze:aha, no to ja miałem magię jeszcze na ćwiczeniach u nas się przynajmniej przedstawił, ale faktem jest, że też bez większych ogródek przeszedł do zadań Pan Chrząszcz wydaje się być miłym człowiekiem, wątpię żeby robił problemy z powodu nieobecności na pierwszych zajęciach.. niemniej jednak można było podczas przerwy sprawdzić w laboratorium stronę MIM UW w celu wydobycia grup, oraz USOS w celu sprawdzenia sali..

tak tylko trzebabylo jeszcze umiec obslugiwac linuxa

Bylam z kolega i kolezanka i zadne z nas nie umialo znaleźć przegladarki


Nie wiem czy ten p. Chrząszcz jest miły czy nie ,ale jest w kazdym razie nielogiczny - na PM puścił kartkę a na WP nie.
Ostatnio zmieniony 3 paź 2011, o 22:55 przez Dulce, łącznie zmieniany 1 raz.
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: adner »

Jak włączysz komputer w laboratorium to masz wybór: Linux albo Windows
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: Dulce »

adner pisze:Jak włączysz komputer w laboratorium to masz wybór: Linux albo Windows

byl juz wlaczony. na linuxie.
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: adambak »

no tak, to już nic nie można było zrobić
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: Dulce »

oj balam sie ze nie zdaze ,bo myslalam ze przerwa jest 15 min a nie 30,,,a biegniecie pozniej do odpowieniej sali mogloby sie w warunkach panujacych na wydziale skonczyc tragicznie...

PS. wracajac do p. Chrząszcza to jest on troszke nielogiczny - puścił kartkę na PM a na WP nie.
I nie mowcie ze sprawdzil obecnosc hurtowo z dwoch zajec ,bo przeciez to ze ktos byl na PM nie dowodzi temu ze byl na WP i na odwrót...
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: adner »

Ja myślę, że pan Chrząszcz tu nie jest niczemu winien. Pomyłki się zdarzają a że akurat niefortunnie obecność sprawdził na drugich zajęciach - trzeba pójść i wyjaśnić. Przecież to nie w jego interesie leży dochodzenie czy student był czy go nie było.
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: Dulce »

nigdzie nie napisalam ze to jego wina,,,,
mowie tylko ze dziwne jest sprawdzanie obecnosci na drugich zajeciach gdyz w ten osoba ktora nie przyjdzie na pierwsze zajecia (WP) zyska obecnosc na obydwu, a osoba ktora przyjdzie na pierwsze zajecia ,a nie bedzie jej na drugich (PM) otrzyma nieobecnosc na obydwu zajeciach - gdzie tu logika i sprawiedliwość?
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: adner »

Hej, spokojnie. Nic takiego się nie stało i nie ma czym się tak stresować i przejmować. Nieobecność na zajęciach to nie koniec świata a jestem pewien, że nie będziesz miała żadnych problemów z jej usprawiedliwieniem.
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: Dulce »

adner pisze:Hej, spokojnie. Nic takiego się nie stało i nie ma czym się tak stresować i przejmować. Nieobecność na zajęciach to nie koniec świata a jestem pewien, że nie będziesz miała żadnych problemów z jej usprawiedliwieniem.
w takim razie co radzisz - napisać maila czy podejsc do niego po wykładzie w czwartek?
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: adner »

Pisząc o czwartku nie wiedziałem, że masz z nim też wstęp do programowania. W takim razie ja na Twoim miejscu bym do niego podszedł albo przed zajęciami albo po zajęciach we środę.
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: Dulce »

adner pisze:Pisząc o czwartku nie wiedziałem, że masz z nim też wstęp do programowania. W takim razie ja na Twoim miejscu bym do niego podszedł albo przed zajęciami albo po zajęciach we środę.
a to coś zmienia?
tzn. ja mam z nim ćw.z WP, PM i wykład z PM, takze bede sie z nim widzieć w środę.

czyli uwazasz ze lepiej isc do niego osobiscie...moze sie jakos przemoge ,bo w sumie wolalabym to zalatwic mailowo,bo troche jestem niesmiala....no ale jesli pojscie osobiscie wyglada lepiej to moge pojsc...
Awatar użytkownika
Frey
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3299
Rejestracja: 11 paź 2008, o 18:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował: 48 razy
Pomógł: 243 razy

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: Frey »

Nie wiecie może czy 2 listopada, czyli dzień po wszystkich świętych jest wolny na UW? To bardzo istotna informacja dla mnie
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: adner »

Nie, jest to zwykły dzień roboczy. Wolne jest natomiast w Halloween
kamil13151
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5018
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 16:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 459 razy
Pomógł: 912 razy

[studia] Uniwersytet Warszawski

Post autor: kamil13151 »

Jest ktoś w stanie napisać coś więcej o:
Na studia I stopnia kandydaci są przyjmowani łącznie na trzy kierunki: Ekonomię (a w jej ramach na specjalności: Ekonomia Międzynarodowa, Ekonomia Przedsiębiorstwa oraz Ekonomia Sektora Publicznego), Informatykę i Ekonometrię oraz Finanse, Inwestycje i Rachunkowość. Po pierwszym roku wspólnych studiów zapadają decyzje o wyborze konkretnego kierunku i specjalności studiów i od II roku studiuje się już na wybranym kierunku/specjalności.
1. Jak wyglądają dokładniej studia na tym kierunku? (Informacje z ... kategoria= przeczytałem).
2. Czy mamy o wiele więcej godzin i egzaminów niż na pojedyńczym kierunku?
3. Jeśli już na początku studiów wiemy jaki kierunek będziemy kontynuować to czy musimy zaliczać egzaminy z innych?
ODPOWIEDZ