Profesor jest zły i niedobry, jakieś rady?

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1548
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 337 razy
Pomógł: 20 razy

Profesor jest zły i niedobry, jakieś rady?

Post autor: Niepokonana »

Jak sobie radzić z toksycznym wykładowcą? On miewa takie momenty, że jest kochany, cudowny, najlepszy, ale zdarza mu się mieć odpały. A że pani w szkole się nade mną znęcała, to nie chcę by sytuacja się powtórzyła i będę się stawiać. Nie pomaga fakt, że on i prodziekan ds. kształcenia są dobrymi ziomkami.
Pisze skrypt jak mu się podoba, a jak chcę by mi wytłumaczył, co znaczy dany fragment, bo użył jakiegoś skrótu myślowego, który nie jest zrozumiały, to zamiast normalnie odpowiedzieć to mówi "niech pani się nie czepia". Pani się nie czepia, tylko po prostu pani nie umie czytać w myślach! Już dwa razy tak się zdarzyło.

Albo mnie obraził przy dwóch innych profesorach i paru studentach, bo się z nim nie zgodziłam. Może nie jakoś bardzo, ale moje granice zostały przekroczone. Gdybym ja mu tak powiedziała, to bym dostała naganę.

Co robić i jak żyć? Nagrywać wszystko i w razie czego wysyłać do dziekana, czy może mu grzecznie napisać, by zaczął mnie szanować?
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34242
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5203 razy

Re: Profesor jest zły i niedobry, jakieś rady?

Post autor: Jan Kraszewski »

U nas jest instytucja

Kod: Zaznacz cały

wmi.uni.wroc.pl/pl/node/606
rzecznika wydziałowego, do którego można zwrócić się z takich sytuacjach. Może u Ciebie też jest coś takiego?

JK
ODPOWIEDZ