Budownictwo pk vs agh

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
Kuguar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 7 sty 2012, o 21:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 4 razy

Budownictwo pk vs agh

Post autor: Kuguar »

Stoję u progu studiów. Waham się co wybrać. O matmie wiem już dużo z tego forum. Za to o budownictwie, samej formule studiów i na której uczelni lepiej studiować, niewiele. Czy ktoś z zainteresowanych tu jest? A może jeszcze jakieś inne kierunki sa warte polecenia. Jak jest z atmosfera na obu uczelniach?
miodzio1988

Budownictwo pk vs agh

Post autor: miodzio1988 »

Zależy od ludzi atmosfera. Jak trafisz na fajnych ludzi to będzie spoko, jak Ci się trafi wyścig szczurów to lipa. Wróżkami nie jesteśmy.

O tych uczelniach jest masa tematów, p;oszukaj
Al93
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 7 maja 2011, o 12:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa
Pomógł: 2 razy

Budownictwo pk vs agh

Post autor: Al93 »

polecam szukać i pytać tu, jęsli chodzi o budownictwo

infeq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 513
Rejestracja: 31 lip 2010, o 17:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 18 razy
Pomógł: 6 razy

Budownictwo pk vs agh

Post autor: infeq »

Budownictwo na PK kierunek bardzo wymagający, wykładowcy i prowadzący są tego świadomi, że jest to kierunek sztandarowy na tej uczelni, dlatego cisną. Uważam, że skończyć te studia i nie mieć później pracy, to są trochę zmarnowane lata w Twoim życiu,
7limit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2013, o 03:13
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Budownictwo pk vs agh

Post autor: 7limit »

Z reguły mówi się, że PK słynie z budownictwa i architektury, a AGH z pozostałych kierunków, tylko nie budownictwa. Podkreślam, że tak się mówi, nie wiem, ile w tym prawdy. Ja studiuję na AGH, inny kierunek, ale atmosfera jest świetna. Zależy jak trafisz.
ODPOWIEDZ