jak przygotowac sie do studiowania

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
Voltago
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 31 paź 2010, o 10:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: bydgoszcz
Podziękował: 8 razy

jak przygotowac sie do studiowania

Post autor: Voltago »

W tym roku rozpoczynam studia informatyczne na politechnice niewątpliwie związane z matematyka.
Mam teraz ponad miesiąc przed sobą i zastanawiam się czy warto było by się jakoś przygotować by nie robić wielkich oczu na pierwszych wykładach.
Powtarzanie materiału z liceum raczej nie ma sensu.

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się do tego zabrać i czy w ogóle ma to sens ?
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, o 21:09 przez Lbubsazob, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: To raczej Sekcja studencka, bo temat nie ma związku z rekrutacją na studia.
Awatar użytkownika
Przemas O'Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 744
Rejestracja: 7 lut 2009, o 18:30
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 69 razy
Pomógł: 58 razy

jak przygotowac sie do studiowania

Post autor: Przemas O'Black »

Uświadom sobie, że pierwszy okres może być ciężki i przytłaczająco pracowity, ale bez względu na wszystko nie wolno się zrażać. Rzetelnie ucząc się od października, na pewno dasz sobie radę!
Awatar użytkownika
flashion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 20 sty 2009, o 01:27
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 7 razy

jak przygotowac sie do studiowania

Post autor: flashion »

Facebook, Skype i poznawaj ludzi na roku. Będzie ci dużo łatwiej, gdy czegoś nie ogarniesz.
miodzio1988

jak przygotowac sie do studiowania

Post autor: miodzio1988 »

jak przygotowac sie do studiowania
Litr wódki, 20 piw. Jak do tego poziomu doskoczysz to podam następny poziom treningu.

A tak serio,
Mam teraz ponad miesiąc przed sobą i zastanawiam się czy warto było by się jakoś przygotować by nie robić wielkich oczu na pierwszych wykładach.
Wielkie oczy będzie robić oprócz Ciebie 100 innych osób na sali, więc dobra ekipa się przyda do wymiany notatek i ogólnych rozkmin. A tak to warto odpoczywać. Za rok już nie będzie odpoczynku tylko myślenie o sesji ;]
ODPOWIEDZ