[matematyka][WROCŁAW/ZDALNIE] Korepetycji potrzebuje dorosła osoba.

Sniadekk
Użytkownik
Użytkownik

[matematyka][WROCŁAW/ZDALNIE] Korepetycji potrzebuje dorosła osoba.

Post autor: Sniadekk » 13 sty 2022, o 00:03

Cześć!

Mam 22 lata, od kilku lat zajmuje się szeroko pojętym wytwarzaniem programowania. Myślę, że nie mam problemów z przyswajaniem wiedzy, systematyczną pracą i wyszukiwaniu informacji, ale potrzebuje kogoś kto będzie mnie nawigował w świecie matematyki.

Wcześniej już miałem styczność z matematyką w szkole na poziomie rozszerzonym (napisałem maturę rozszerzoną na 50%), ale moja wiedza najpewniej sprowadza się do wykutych maturalnych schematów, więc chciałbym przejść tę część matematyki jeszcze raz, żeby być dobrze przygotowanym do bardziej zaawansowanych działów jak algebra liniowa czy analiza.

Szukam kogoś kto pomógłby mi z planowaniem nauki (wyznaczaniu kierunku, wyborem materiałów dydaktycznych), sprawdzaniem trudniejszych zadań (chciałbym na przykład się podszkolić w zadaniach dowodowych) oraz pomocy w poprawianiu moich słabych stron.
Na co dzień mieszkam we Wrocławiu, ale zdalny kontakt i nauczanie nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu.
Jeżeli obaj się polubimy, to interesuje mnie współpraca przez dłuższy okres czasu (możliwe że nawet do kilkunastu miesięcy).

Zapraszam do kontaktu tutaj lub pod adresem mailowym karolgruszka9@gmail.com.

Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ