[Liga 2004] Dyskusja

Historia, regulamin, zadania i oceny Konkursów oraz Ligi prowadzonej na Forum.
Awatar użytkownika
Arek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1729
Rejestracja: 9 sie 2004, o 19:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 12 razy

[Liga 2004] Dyskusja

Post autor: Arek »

Hmmm no w sumie masz racje ... przyznaje, że to moje totalne zaniedbanie ... Najpierw zamieszanie z OM, potem ocenki, teraz maturka ... No ale obiecuje, że ruszamy ze wszystkim od maja - z łatwiejszymi zadaniami ... ale być może wtedy będzie ich więcej... Nie wiem jeszcze ... Pojutrze zdaje polski Jak (o ile ) zdam, to będzie mi o wiele łatwiej nad tym myśleć

Ale obiecuje, że do tego wrócimy w maju.
półpasiec
Gość Specjalny
Gość Specjalny
Posty: 534
Rejestracja: 8 lip 2004, o 17:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 17 razy

[Liga 2004] Dyskusja

Post autor: półpasiec »

nie pierd?ol chlopak bo i tak bys nie wyslal rozwiazan
zadania byly jakie byly jedne z moma, jedne z kolka jakiegos, trudnosc ich wplywu na to nie miala, na orgu maja lige z latwymi zadaniami i do tego z nagrodami, a i tak nikt nie wysyla rozwiazan, po prostu liga na forum jest bez sensu
paulgray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2004, o 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: AGH-EAIiE
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 1 raz

[Liga 2004] Dyskusja

Post autor: paulgray »

Reksio, jak pierdzielniesz zadanka nie do rozwiązania to Ci potem będą wysyłać w sztuk 1 na miesiąc-nie lepiej dać zadań więcej, lecz prostszych? tutaj nie ścigasz się o nagrody-bardziej ćwiczysz swoje umieętności (co do nagród to mnie akurat walą-ostatnio po zdobyciu mistrostwz bytomia i otrzymaniu w nagrodę "elementów teorii mnogości" +"elementów logiki matematycznej" obu wydawnictwa AP darowałem sobie "ściganie się" w zamiarze wygrania czegoś wartościowego..:/ )
poza tym łaski nikomu nie wyświadczasz-rozumiem urażoną dumę, że nikt nie kwapił się do rozwiązania Twoich, lecz widocznie "trochę" przerastasz intelektualnie przeciętnych użytkowników-nie umniejszając tutaj niczyich umiejętności
BTW:org się mi nie podoba..
BTW2: Arek, trzymam za słowo
półpasiec
Gość Specjalny
Gość Specjalny
Posty: 534
Rejestracja: 8 lip 2004, o 17:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 17 razy

[Liga 2004] Dyskusja

Post autor: półpasiec »

wspomnialem o orgu nie po to zeby cie tam odeslac
zadania byly akuratne, bo zadan typu wyznacz rownanie okregu nigdy nie bedzie, a te wlasnie byly z latwiejszych pod OM
duma moja bynajmniej nie zostala urazona, a osob ktore przerastam intelektualnie tez jest nie zbyt wiele
prawda jest taka, ze nawet jesli by ci sie chcialo wyslac zadania, to bedziesz w wielkiej mniejszosci
paulgray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2004, o 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: AGH-EAIiE
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 1 raz

[Liga 2004] Dyskusja

Post autor: paulgray »

w porządku: nie mogę się wypowiadać o innych
tak czy siak mam teraz o wiele więcej wolnego czasu (brak szkoły) więc można by nad czymś trudniejszym pogłówkować
ODPOWIEDZ