Wyrażenia matematyczne w PowerPoint

Mathematica, Matlab, Statistica, LaTeX i wszelkiego rodzaju oprogramowanie przydatne matematykowi w pracy. Miejsca w sieci poświęcone zagadnieniu.
degel123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 23 lis 2014, o 19:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: polska
Podziękował: 64 razy

Wyrażenia matematyczne w PowerPoint

Post autor: degel123 »

Cześć mam problem. Muszę pare dowodow napisac w mojej prezentacji w PP i uzywanie wbudowanych tam narzedzi do pisania tekstow matematycznych i pozniej dopasowywanie do nich normalnych tekstow to droga przez meke. Istnieje jakas alternatywa? W ostatecznosci napisze w Latexu, zrobie screena i wkleje do prezentacji, ale wtedy widac bedzie ze to screen. Nie ma jakichś innych narzedzi zeby pisac tekst zwykly i matematyczny, zeby pozniej ladnie to wkleic w tlo?
OShon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 4 mar 2014, o 00:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: VBATools | Kraków | Poland | Europe | Earth | SolSystem | SomewareInSpace
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 7 razy

Re: Wyrażenia matematyczne w PowerPoint

Post autor: OShon »

Moduł równań jest wspólny dla całego pakietu office. Nie ma różnicy między nimi czyli taki sam w Wordzie jak i w PP, przynajmniej spoglądając na najnowsza jego odsłonę. Fakt iż jest parę niedociągnięć na które zwracają uwagę użytkownicy, jak niewygodny zapis granic w ułamku i w tym przypadku zabawa z Paintem zostaje jedyną słuszna alternatywą.
degel123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 23 lis 2014, o 19:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: polska
Podziękował: 64 razy

Re: Wyrażenia matematyczne w PowerPoint

Post autor: degel123 »

Jednak mój błąd, to ja niepoprawnie używałem Microsoft equation. Także jest OK
ODPOWIEDZ