Rozmowa z matematykiem

Dyskusje o matematykach, matematyce... W szkole, na uczelni, w karierze... Czego potrzeba - talentu, umiejętności, szczęścia? Zapraszamy do dyskusji :)
Amator500
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2019, o 21:56
Płeć: Mężczyzna
wiek: 26

Rozmowa z matematykiem

Post autor: Amator500 »

Chciałbym porozmawiać z matematykiem z jakiejś uczelni wyższej w Krakowie, ale nie wiem w jaki sposób się do tego zabrać. Chciałbym mu przedstawić kilka rzeczy do przedyskutowania więc taka rozmowa musiałaby trwać nie jakieś tam pół godziny. Jak mam umówić taką rozmowę? [przydatne ewentualne linki do telefonu matematyka z wyższej uczelni]. Trzeba zaznaczyć, że matematyką zajmuję się amatorsko, więc pytania jakie mam do zadania będą posiadały amatorską formę.
szw1710

Re: Rozmowa z matematykiem

Post autor: szw1710 »

Lepiej więc zadaj swoje pytania tutaj. Matematycy z wyższych uczelni są osobami zajętymi i nie za bardzo będą chcieli rozmawiać z osobą, której nie znają. Tu na forum potrafimy ocenić, na ile Twój temat może kogoś zainteresować. A wielu z nas, łącznie ze mną, jest pracownikami uczelni. Czasem mocno utytułowanymi.

Podawanie numeru telefonu jest niezgodne z RODO.

Jeśli chcesz zadać pytanie matematykowi, lepiej napisz do niego maila precyzując dokładnie, o co Ci chodzi. Jeśli Twój temat spotka się z zainteresowaniem, być może taka rozmowa będzie możliwa. Bez sprecyzowania zagadnień, które chcesz poruszyć, Twój mail wyląduje w koszu.
Amator500
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2019, o 21:56
Płeć: Mężczyzna
wiek: 26

Re: Rozmowa z matematykiem

Post autor: Amator500 »

Dobry wieczór szw1710. Dziękuję za podanie wskazówki, za pomoc.

Rzeczywiście, zapomniałem o tym RODO.
ODPOWIEDZ