UW PW drugi stopień

Dyskusje o matematykach, matematyce... W szkole, na uczelni, w karierze... Czego potrzeba - talentu, umiejętności, szczęścia? Zapraszamy do dyskusji :)
TenNick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2018, o 18:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

UW PW drugi stopień

Post autor: TenNick »

Witam. Ma ktoś jakieś informacje czy ciężko dostać się na UW lub pw na matmę na drugi stopień studiując matmę w innym mieście?
Milczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 22 lut 2013, o 19:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 84 razy
Pomógł: 45 razy

Re: UW PW drugi stopień

Post autor: Milczek »

Jakiej obiektywnej odpowiedzi na to pytanie się spodziewasz? Bo chyba oczywistym jest dla Ciebie że to czy się dostaniesz na mim czy pw zależy od tego ile Ty umiesz. Jeśli program matmy licencjackiej(pozwolę sobie to tak określić) na mimie/pw jest dla Ciebie banalny to i również z egzaminem sobie powinieneś poradzić. Jak nie ogarniasz tego co jest w podstawie programowej mimu to jak zamierzasz zdać egzamin wstępny?

Wydaje mi się że jako student matmy "gdzieś indziej" możesz przystąpić do konkursu świadectw na UW i na tej podstawie zostać przyjęty, ale tam też są stawiane jakieś wymagania.

Na podstawie mojej wiedzy co do egzaminu wstępnego na MiM mogę powiedzieć, że są to zadania czasem ale rzadko łatwe, raczej średnio trudne ale rzadko bardzo trudne. Czyli egzamin wstępny prezentuje taki średni mimowy poziom.

Dla ludzi z mimu raczej łatwy.
ODPOWIEDZ