Wybór szkoly

Dla poszukujących jak najlepszego liceum.
Destructelli
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 22:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Wybór szkoly

Post autor: Destructelli »

Witam!
Chodzę do 2 gimnazjum, zastanawiam sie na jaki kierunek wybrac sie do liuceum. Otóż interesuje mnie profil matematyczno-fizyczny, lecz mam jedno pytanie do was. Czy podołam? Mam z matematyki 4, natomiast z fizyki 3. Chodzi o to ze chodze do naprawde dobrego prywatnego gimnazjum i nauczyciele lubia nam dawac w kosc. Matematyke lubie, z reszta z fizyke takze, lecz zdarza mi sie zaniedbywac te przedmioty na rzecz innych. Od 3 klasy gim. chce sie skupic na matematyce i fizyce i przekonac sie czy dam rade. Co o tym sadzicie? Zapraszam do dyskusji
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, o 23:16 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat umieszczony w złym dziale.
Awatar użytkownika
jutrvy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1202
Rejestracja: 24 lis 2014, o 18:04
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 239 razy

Wybór szkoly

Post autor: jutrvy »

No tego... nie wiem, czy dasz radę, bo Cię ziomek nie znam... Mimo to zachęcam do mat-fizu, bo po nim masz najwięcej możliwości i najbardziej wyskilowany mózg
goja888
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2015, o 10:45
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: polska

Wybór szkoly

Post autor: goja888 »

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy podołasz. Ale jeśli cie to interesuje to myślę , że dasz rade.
Awatar użytkownika
musialmi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3466
Rejestracja: 3 sty 2014, o 13:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PWr ocław
Podziękował: 382 razy
Pomógł: 434 razy

Wybór szkoly

Post autor: musialmi »

Jak lubisz, to czemu masz nie podołać? Wybierz to, co lubisz. Ja też w gimnazjum miałem 3 z fizyki i 4 z matmy, dziś studiuję Matematykę ;p
ODPOWIEDZ