Zmiana liceum

Dla poszukujących jak najlepszego liceum.
paperthin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Zmiana liceum

Post autor: paperthin »

Mam problem. Chodzę w tej chwili do Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej, we wrześniu zaczynam 2 kl. liceum tamże. Nie wiem co mi odbiło, żeby po całkiem niezłym warszawskim gimnazjum Reytana zaprzepaszczać cały trud edukacji "normalnej" i postawić wszystko na muzykę... Czy wie ktoś czy jest obecnie możliwa zmiana szkoły w trakcie toku kształcenia? Chodzi mi o jakieś w miarę porządne LO w Warszawie... Moje wyniki testów gimnazjalnych to 97% z polskiego, 86% z matematyki, 80% z przedmiotów przyrodniczych, 76% z historii oraz 100% z obu poziomów angielskiego. Czy uważacie, że jest sens dzwonienia po sekretariatach? Może znacie przypadek, że ktoś zmienił szkołę, mimo tego całego internetowego systemu rekrutacji? Będę bardzo wdzięczna za rady.
miodzio1988

Zmiana liceum

Post autor: miodzio1988 »

Jest możliwa zmiana szkoły. Wszystkie formalności/informacje uzyskasz rozmawiając z rodzicami na ten temat. Polecam od tego zacząć
paperthin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Zmiana liceum

Post autor: paperthin »

No właśnie nie uzyskam. Rodzice stwierdzili, że jeśli chcę coś zmienić, to wszystko muszę przeprowadzić samodzielnie, włącznie z wizją lokalną i załatwieniem wszystkich formalności.
miodzio1988

Zmiana liceum

Post autor: miodzio1988 »

To tak nie działa, sama niczego nie załatwisz, bo jesteś pod opieką rodziców.
Awatar użytkownika
Cosinus01
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 18 lut 2014, o 14:32
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 34 razy
Pomógł: 17 razy

Zmiana liceum

Post autor: Cosinus01 »

paperthin pisze:Może znacie przypadek, że ktoś zmienił szkołę, mimo tego całego internetowego systemu rekrutacji?
Moja koleżanka była dwa dni I klasy w liceum warszawskim, potem wróciła do Siedlec i przyszła do mojego liceum. Najpierw była w klasie 1B, potem w klasie 1I, a potem znowu w klasie 1B. Wraz z rozpoczęciem drugiej klasy wróciła do klasy 2I, a po I semestrze przeniosła się do innego liceum. Można - można.
ODPOWIEDZ