Liceum im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Dla poszukujących jak najlepszego liceum.
Wiesiek7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 18 mar 2013, o 20:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 49 razy
Pomógł: 11 razy

Liceum im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Post autor: Wiesiek7 »

Witam! Zastanawiam się nad pójściem do Liceum im. Jana Kochanowskiego w Radomiu na profil mat-fiz-geo. Moglibyście mi coś powiedzieć o tej szkole? Polecacie ją, czy odradzacie?
Wiesiek7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 18 mar 2013, o 20:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 49 razy
Pomógł: 11 razy

Liceum im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Post autor: Wiesiek7 »

mógłby ktoś doradzić?
Orion94
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 13:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ziemia
Podziękował: 42 razy
Pomógł: 4 razy

Liceum im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Post autor: Orion94 »

Najwyższy poziom w powiecie i mieście Radom, największe osiągnięcia w olimpiadach, fajna lokalizacja .
Awatar użytkownika
Martingale
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 76
Rejestracja: 9 lip 2013, o 10:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stuttgart
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 10 razy

Liceum im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Post autor: Martingale »

Nie wiem gdzie teraz mieszkasz, ale szkoła jest zdecydowanie warta polecenia. Niestety, nie można tego powiedzieć o tym profilu (nie wiem czy wiesz, jak on powstał, zapraszam na PW) - zdecydowanie lepszym pomysłem jest wzięcie ścieżki informatycznej (tzn. mat-fiz-inf). Teraz jest już pewnie za późno, ale możesz spróbować się przenieść (bo na początku ludzie czasem rezygnują).
Panda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: 31 maja 2008, o 19:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 26 razy
Pomógł: 28 razy

Liceum im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Post autor: Panda »

Za późno, ale na przyszłość - jeśli dobrze kojarzę i mat-geo to połowa klasy, a druga połowa to mat-inf, to polecam jak najbardziej, bo prawdopodobnie będzie tam dużo osób z gimnazjum, a o absolwentach gimnazjum mam bardzo dobre zdanie.
O nauce geografii nic nie wiem akurat - ale jeśli ktoś ma jakieś pytania, może pisać do mnie, to popytam/skontaktuję.

Olimpiady tak, ale nie chodzi tylko o olimpiady, bo szkoła świetnie przygotowuje także do matur a ludzie są "normalni". Piszę to, bo są złe stereotypy, że tu sami olimpijczycy, i w ogóle, nie ma życia, itd. To bujda, z takiej np. matematyki finalista jest raz na kilka lat, a nauczyciele w tym kierunku nie naciskają, choć prowadzą na początku liceum zajęcia - później zainteresowanie spada i koła zmieniają profil na matura/analiza.

Ja byłem na mat-fiz-infie i o innych profilach nie wiem za wiele, ale tak jak pisałem, można do mnie napisać i wtedy popytam.
ODPOWIEDZ