Matura z fizyki - poprawa wyniku w 3miesiące

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
bnvsk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 3 lut 2021, o 10:44
Płeć: Mężczyzna
wiek: 18
Podziękował: 1 raz

Matura z fizyki - poprawa wyniku w 3miesiące

Post autor: bnvsk »

Witam, na ten moment piszę maturę z fizyki na 20-30%, moje oceny w 2-3 klasie liceum oscylują głównie między 3-4. Czy poświęcając przez 3 miesiące około 2-3h dziennie na naukę stricte do matury mogę sensownie podnieść mój wynik ? Odnoszę wrażenie, że największe braki mam w rozwiązywaniu zadań, lepiej jestem obeznany z czystą teorią. Dziękuje za każdą odpowiedź !
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22173
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Matura z fizyki - poprawa wyniku w 3miesiące

Post autor: a4karo »

A skąd my mamy wiedzieć? Nie napisałeś nawet, czy przyczyną Twoich porażek było notoryczne lenistwo, czy też wrodzona niezdolność do ogarnięcia tych stosunkowo prostych zagadnień.
bnvsk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 3 lut 2021, o 10:44
Płeć: Mężczyzna
wiek: 18
Podziękował: 1 raz

Re: Matura z fizyki - poprawa wyniku w 3miesiące

Post autor: bnvsk »

zdecydowanie moje własne lenistwo, stosunkowo szybko do moich rówieśników pojmuje te proste zagadnienia
pesel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1707
Rejestracja: 8 cze 2010, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 412 razy

Re: Matura z fizyki - poprawa wyniku w 3miesiące

Post autor: pesel »

bnvsk pisze: 3 lut 2021, o 11:15 zdecydowanie moje własne lenistwo, stosunkowo szybko do moich rówieśników pojmuje te proste zagadnienia
Tylko fizykę chcesz poprawić?
bnvsk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 3 lut 2021, o 10:44
Płeć: Mężczyzna
wiek: 18
Podziękował: 1 raz

Re: Matura z fizyki - poprawa wyniku w 3miesiące

Post autor: bnvsk »

Matematykę też, ale z fizyki moja sytuacja jest bardziej niepewna, mianowicie mój profesor zagraża mi jedynką na koniec, chyba że po deklaracji napiszę próbną w marcu na 40%. Na ten moment zaczynam robić ukłon ku skupieniu się na matematyce i napisaniu fizyki w przyszłym roku. Obawiam się tej groźby ponieważ jest realna, mogłaby skutkować finalnie moją pisemną rezygnacją z fizyki więc wątpię w to, że warto ryzykować
ODPOWIEDZ