Klika pytań dotyczących matematyki na UKSW w Warszawie

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
stomil
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 31 mar 2017, o 14:56
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 10 razy

Klika pytań dotyczących matematyki na UKSW w Warszawie

Post autor: stomil »

Witam wszystkich

Czy są tutaj jacyś studenci matematyki na UKSW? Mam kilka pytań odnośnie tych studiów.
Kończę matematykę licencjacką na innej uczelni i rozważam studia magisterskie na tym samym kierunku lecz na UKSW. Czy ciężko dostać się na ten kierunek, gdy skończyło się ten sam, lecz na innej uczelni?

Interesuje mnie również poziom na jakim stoi tam matematyka, też to ile mniej więcej procent osób zdaje egzaminy w pierwszych terminach (czy sytuacje typu nikt nie zdał, bądź zdała jedna osoba są częste? ), jak liczne są grupy ćwiczeniowe? Może ktoś studiował na UKSW i na innej uczelni i chciałby porównać?

Bardzo też interesuje mnie sprawa dostępnych specjalności. W jednym miejscu znalazłam: matematykę w medycynie oraz spec. nauczycielską, w drugim miejscu była informatyczna, ekonomiczna, mat. stosowana. Jak to właściwie jest? Od tego roku jest jakaś zmiana?
Jakie przedmioty specjalnościowe są na mat. nauczycielskiej? Tutaj

Kod: Zaznacz cały

https://ects.uksw.edu.pl/pl/programmes-all/MA050/WM-MA-N-2/
ich nie ma. Nigdzie nie mogę znaleźć planu studiów, który zawierałby wszystko.
Czy według Was ta specjalność stoi na wysokim poziomie? Ogólnie polecacie? Odradzacie?
Za wszystkie informacje i opinie z góry bardzo dziękuję.


W sumie nie wiem czy we właściwym miejscu umieściłam to pytanie, ale proszę Was o wyrozumiałość i ewentualne przekierowanie do innego działu

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ