Matematyka na UWr i rekrutacja śródroczna

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
kacpersowinski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 26 lis 2018, o 12:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Matematyka na UWr i rekrutacja śródroczna

Post autor: kacpersowinski »

Hej!

Aktualnie jestem studentem PWr na kierunku Mechanika I Budowa maszyn. Po zakończeniu jednak 1 semestru doszedłem do wniosku ,że ten kierunek jest nie dla mnie i najbardziej chciałbym studiować Matematykę. I tutaj jest moje pytanie czy uda mi się dostać w rekrutacji śródrocznej na Matematykę na uniwersytecie Wrocławskim z wynikami :

Matematyka rozszerzona : 56%

Matematyka Podstawa 92%

Angielski Rozszerzony 78%

Chętnie też poczytałbym wasze opinie na temat matematyki na uwr jeżeli posiadacie jakieś doświadczenia Pozdrawiam!

-- 4 lut 2019, o 16:18 --
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34313
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5204 razy

Matematyka na UWr i rekrutacja śródroczna

Post autor: Jan Kraszewski »

kacpersowinski pisze:I tutaj jest moje pytanie czy uda mi się dostać w rekrutacji śródrocznej na Matematykę na uniwersytecie Wrocławskim z wynikami :
Z dostaniem się nie powinno być problemu.
kacpersowinski pisze:Chętnie też poczytałbym wasze opinie na temat matematyki na uwr jeżeli posiadacie jakieś doświadczenia
No świetna jest

JK
Awatar użytkownika
Dasio11
Moderator
Moderator
Posty: 10232
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 19:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 40 razy
Pomógł: 2365 razy

Matematyka na UWr i rekrutacja śródroczna

Post autor: Dasio11 »

Jan Kraszewski pisze:No świetna jest
Potwierdzam, best wydział ever.
Awatar użytkownika
Rafsaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 466
Rejestracja: 19 lut 2017, o 11:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Podkarpacie/Wrocław
Podziękował: 54 razy
Pomógł: 80 razy

Re: Matematyka na UWr i rekrutacja śródroczna

Post autor: Rafsaf »

Ja też polecam

Pierwsze półtora miesiąca semestru było dość wstrząsające jeśli chodzi o ilość materiału, potem oczywiście nie było mniej, ale idzie się przyzwyczaić i znowuż nie wymaga się od studentów cudów, wystarczy uczyć się teorii i robić czasem trochę zadań, być ciągle na bieżąco(popieram cotygodniowe kartkówki ze wszystkich przedmiotów, to duża motywacja do bycia na bieżąco, do kolokwiów właściwie potem nie trzeba się uczyć, a tylko powtórzyć, bez stawania na głowie, chyba że koniecznie chcesz mieć 5, to już trudniejsza sprawa).

Atmosfera na matematyce na UWrze świetna, ciężko ją jakoś określić ale może słowo "luźna" jest odpowiednie, nie wiem czemu spodziewałem się sztywnych zajęć i wykładów, ponurych wykładowców i ćwiczeniowców, a tak zdecydowanie nie jest

Jasne, że pełno osób oblewa itd. jak wszędzie, ale jeśli lubisz matematykę, to się nie wahaj ;d
Mam do Wrocławia ponad 400km ale ani przez chwilę nie żałowałem (być może - jeszcze)
ODPOWIEDZ