Matematyka na Politechnice Gdańskiej - możliwe przeniesienie

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Zacny_Los
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 17 gru 2017, o 23:25
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy

Matematyka na Politechnice Gdańskiej - możliwe przeniesienie

Post autor: Zacny_Los »

Dostałem się na Matematykę na Politechnice Gdańskiej, ale głównym celem była Informatyka.
Czy jest możliwe, aby ~20 osób z 210 przyjętych zrezygnowało z Informatyki na PG? Pewnie nie, tym bardziej że raczej nie przewidują II tury.
Zatem pozostaje inne wyjście - studiowanie przez ten rok Matematyki, której i tak sporo jest na pierwszym roku Informatyki, a potem przeniesienie się na Informatykę. Czy byłoby to możliwe? Czy to ma sens? Jak wygląda takie przenoszenie się, co trzeba spełnić?

Nie ukrywam że do Gdańska byłoby mi najbliżej, mam "pewną" informatykę w innym mieście, ale w Gdańsku jest ona też na wyższym poziomie.
Milczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 22 lut 2013, o 19:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 84 razy
Pomógł: 45 razy

Re: Matematyka na Politechnice Gdańskiej - możliwe przeniesi

Post autor: Milczek »

Raczej za rok rekrutacja od nowa czyli pewnie konieczna poprawa matury.
Chyba że są u Ciebie na wydziale jakieś rekrutacje na podstawie ukończenia pierwszego roku na studia równoległe - to wtedy pewnie trzeba mieć niezłe wyniki na tej matmie.-- 22 lip 2018, o 19:58 --I co do pierwszej opcji to już wiesz co i jak, a co do drugiej to trzeba by pomaszerować do prodziekana do spraw studenckich i się ładnie uśmiechnąć.
Awatar użytkownika
leg14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3132
Rejestracja: 5 lis 2014, o 20:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 154 razy
Pomógł: 475 razy

Matematyka na Politechnice Gdańskiej - możliwe przeniesienie

Post autor: leg14 »

Zazwyczaj się da przenieść (przecież zawsze odpadają jacyś studenci po pierwszym semestrze), trzeba pewnie mieć niezłą średnią.
ODPOWIEDZ