Poprawa matury rozszerzonej z matematyki

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Freelans
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2017, o 00:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy

Poprawa matury rozszerzonej z matematyki

Post autor: Freelans »

Witam, moje pytanie brzmi następująco, czy jest możliwe nauczyć się materiału, a raczej wyćwiczyć zadania, do rozszerzonej matury z matematyki w ciągu następnych 2-3 miesięcy na poziomie około 80%?
Pytam, ponieważ muszę przygotować się również z geografii, a nie wiem czy wyrobię się z dwoma rozszerzeniami i chciałbym się w jakiś sposób uspokoić. Nie wiem jak to określić, ale podstawy każdego działu, takie "ogólne" pojęcie o wszystkim posiadam, bo w liceum mieliśmy 2 lata rozszerzenia, ale nie mam większości zadań wyćwiczonych, z "rozumieniem" matematyki też nie mam problemów więc z żadnych korepetytorów nie będę na pewno korzystać, a w matematyce akurat czuję się bardzo pewnie, tylko nigdy nie poświęciłem jej tyle czasu ile potrzeba. W tym roku napisałem rozszerzenie na tylko 30 parę procent, nie przez problemy z tym przedmiotem, ale całkowite olanie tematu przygotowania do matury z matematyki, przyłożyłem się po prostu nie do tego, do czego miałem. I od razu pytanie, czy wydanie kiełbasy zakupione w 2016 będzie wciąż dobre, jest niby "2015-..." napisane na okładce i z tego co wyczytałem, to raczej nie powinno być problemów. Zapomniałem dodać, mam od dzisiaj do maja wolny czas.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5221 razy

Re: Poprawa matury rozszerzonej z matematyki

Post autor: Premislav »

Freelans pisze:Witam, moje pytanie brzmi następująco, czy jest możliwe nauczyć się materiału, a raczej wyćwiczyć zadania, do rozszerzonej matury z matematyki w ciągu następnych 2-3 miesięcy na poziomie około 80%?
Pozwól, by za mnie przemówił wielki Polak:

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=Wqkrz0Gx_fE

Oczywiście zależy, ile rzeczywiście jak dotąd ogarniasz i jak dużo oraz (co ważniejsze) jak efektywnie będziesz się uczył, ale ogólnie jak najbardziej jest to wykonalne.
michal2323
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2017, o 16:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 3 razy

Re: Poprawa matury rozszerzonej z matematyki

Post autor: michal2323 »

mysle,że jest to niemal pewne ze zdazysz sie przygotowac zwlaszcza ze juz cos tam ogarniasz
ODPOWIEDZ