Politechnika Warszawska

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
kubalaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2017, o 16:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siedlce

Politechnika Warszawska

Post autor: kubalaa »

Witam, brałem udział w rekrutacji na PW. W I turze dostałem się na Inżynierię Środowiska oraz zaniosłem tam dokumenty. W II turze przenieśli mnie na Transport. I teraz moje pytanie: Czy muszę znowu jechać i zanosić dokumenty tym razem na Transport czy PW sama je przeniesie oraz co z badaniami lekarskimi, gdyż dostałem skierowanie z Inżynierii Środowiska. Proszę o odpowiedź.
enedil
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 20 mar 2014, o 16:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 3 razy

Politechnika Warszawska

Post autor: enedil »

Musisz zadzwonić i dopytać się. Na UW z tego co mi wiadomo trzeba raz jeszcze jechać i składać.
A w kwestii badań, (to są moje zgadywania), na samym kwitku z wynikami nie będzie napisane skąd pochodziły, więc chyba nie powinno być problemu.
Hypre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4 razy

Politechnika Warszawska

Post autor: Hypre »

Dzwoń na WKR. Jesli są to inne wydziały to raczej na 100% musisz przeniesc papiery. Z badaniami lekarskimi to zalezy co miales jako obszary badania. Na wiekszosc kierunkow na pw masz cos ala praca w stresie i dlugotrwaly wysilek umyslowy jako rzeczy ktore lekarz udaje ze sprawdza, jesli to sie pokrywa to moze by przeszlo? Ale tak jak pisalem: dzwon na komisje rekrutacyjna, a wszystkiego sie dowiesz.
ODPOWIEDZ