Matematyka - Stacjonarne, czy niestacjonarne ?

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
adis123456321
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 21 lis 2015, o 21:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 19 razy

Matematyka - Stacjonarne, czy niestacjonarne ?

Post autor: adis123456321 »

Zamierzam studiować matematyke na UAM w Poznaniu. Zastanawiam się, czy jest jakakolwiek różnica pomiędzy dwoma trybami studiowania ? Mieszkam w Bydgoszczy i szczerze mówiąc dużo taniej i wygodniej wyszłoby mi studiować niestacjonarnie. Jednakże nie chciałbym mieć niższego poziomu i tu się rodzi moje pytanie: są jakieś szczególne różnice programowe pomiedzy studiami stacjonarnym i niestacjonarnymi ? Dodać mogę, że zdecydownie stawiam na ciężką pracę (naukę) przez cały rok !!
Z góry dziękuje za odpowiedz !
Krodinor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 13 sty 2016, o 00:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 7 razy
Pomógł: 12 razy

Matematyka - Stacjonarne, czy niestacjonarne ?

Post autor: Krodinor »

Wszystko jest na stronie wydziału, są tam też siatki godzin.
Na studiach niestacjonarnych masz dokładnie dwa razy mniej godzin poszczególnych przedmiotów.
Wiadomo więc, że albo wykładowcy muszą wymagać więcej samodzielnej pracy albo traktować studentów niestacjonarnych bardziej łagodnie.
Wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś w stanie się zmobilizować do samodzielnej nauki.
adis123456321
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 21 lis 2015, o 21:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 19 razy

Matematyka - Stacjonarne, czy niestacjonarne ?

Post autor: adis123456321 »

Rozumiem. Mimo wszystko nie mogę myśleć, ze poziom jest dużo niższy, niż na studiach stacjonarnych?
I pytanie z ciekawosci: czy na dyplomie ukończenia studiow jest wpisany tryb studiowania?
ODPOWIEDZ