TCS oraz matematyka

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Neyo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 8 mar 2015, o 21:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 2 razy

TCS oraz matematyka

Post autor: Neyo »

Witam,
Jestem obecnie studentem I roku Matematyki na UW i mam parę pytań odnośnie UJ i TCS.
Chciałbym w tym roku ubiegać się na Informatykę na UW, lecz jednak mój wynik maturalny nie jest/będzie tak wysoki jak chciałbym Dlatego rozważam też Przeniesienie się z Warszawy do Krakowa, gdzie chciałbym uczęszczać na UJ na TCS. Jednak także nie chciałbym tracić tego jednego roku na UW studiowania Matematyki. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć więcej o matematyce na UJ oraz TCS, czy istnieje możliwość przepisania sobie przedmiotów?

Z góry dziękuje za odpowiedź
JumpSmerf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 2 lip 2011, o 15:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hrubieszów/Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 9 razy

TCS oraz matematyka

Post autor: JumpSmerf »

Istnieje jeżeli w przedmiocie, który zrealizowałeś program się pokrywa i ilość ECTS jest większa lub równa niż na przepisywanym przedmiocie (np. osoby z matematyki robią metody formalne matematyki na I semestrze).
Damian1996
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 21 mar 2014, o 22:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krynica/Kraków
Podziękował: 1 raz

TCS oraz matematyka

Post autor: Damian1996 »

Studenci, którzy uczęszczają równolegle na matematykę i TCS robili analizę oraz algebrę na matematyce, więc z tymi dwoma przedmiotami nie powinno być problemu. Jednakże metod formalnch informatyki (logika i teoria mnogości) raczej Ci nie przepiszą.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34304
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5203 razy

TCS oraz matematyka

Post autor: Jan Kraszewski »

Tak czy inaczej jest to pytanie, które należy zadać w stosownym dziekanacie.

JK
ODPOWIEDZ