Informatyki na PWr

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
kitiko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 20 lut 2014, o 19:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska

Informatyki na PWr

Post autor: kitiko »

Myślę o informatykach na PWr mianowicie na wydziałach 'Podstawowych Problemów Techniki' oraz 'Informatyki i Zarządzania'. Z tych opisów na ich oficjalnej stronie wynika co innego niż z opinii ludzi których znam, już sam nie wiem i nie mogę się zdecydować. Najlepiej dla mnie byłoby dużo programowania i więcej matematyki niż typowej informatyki. Ktoś studiuje albo wie jak to jest i mógłby pomóc? Z góry dzięki.

PS. Myślę że jeśli zdecydowałbym się na WIiZ to na Informatykę po angielsku (coś mi się obiło o uszy że to płatne i trzeba było wcześniej tam składać, to prawda?)
Adifek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1567
Rejestracja: 15 gru 2008, o 16:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrzeszów/Wrocław
Podziękował: 8 razy
Pomógł: 398 razy

Informatyki na PWr

Post autor: Adifek »

Po PS'ie wnioskuję, że nie umiesz czytać lub nie umiesz szukać informacji. Wtedy nie nadajesz się na żaden z tych wydziałów ;)
Awatar użytkownika
musialmi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3466
Rejestracja: 3 sty 2014, o 13:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PWr ocław
Podziękował: 382 razy
Pomógł: 434 razy

Informatyki na PWr

Post autor: musialmi »

Na IZ informatyka jest bardziej stosowana, na WPPT teoretyczna. Myślę, że z twojego opisu oczekiwań WPPT pasowałby ci bardziej.
JumpSmerf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 2 lip 2011, o 15:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hrubieszów/Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 9 razy

Informatyki na PWr

Post autor: JumpSmerf »

Z tego co wiem to UWr może spełnić Twoje oczekiwania wobec studiów (poczytaj o nich), ewentualnie WPPT na PWr.
ODPOWIEDZ