Udział w II i III turze rekrutacji a składanie dokumentów PW

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
charroux
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2013, o 21:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Udział w II i III turze rekrutacji a składanie dokumentów PW

Post autor: charroux »

Czy w przypadku, kiedy nie dostanę się na docelowy kierunek "A" w pierwszej turze kwalifikacji, a zostanę przyjęty na kierunek następny z listy "B" - mogę złożyć dokumenty na kierunek B i wziąć udział w II a nawet III turze dla A? Kieruję się zapisem z Terminarza PW ( ... /Terminarz):
* 17 lipca
Kandydaci umieszczeni na listach rezerwowych, także jeśli są już zakwalifikowani na którąś z list
Ostateczny termin decyzji i potwierdzania w Systemie chęci udziału w drugiej turze kwalifikacji

* 17 lipca
Kandydaci zakwalifikowani w I turze kwalifikacji
Ostateczny termin składania dokumentów.

Kandydaci składają komplet dokumentów na Uczelni i odbierają decyzję o przyjęciu. Zaleca się składanie dokumentów na listę pierwszej kwalifikacji. „Awans” w następnej turze spowoduje automatyczne przeniesienie dokumentów na nową listę.
Wnioskuję, że po przyjęciu, np w III turze na A, mogę odebrać dokumenty z B i złożyć w A?

Drugie pytanie: Czy III tura jest dla osób które nie dostały się na żaden z wybranych przez siebie kierunków, czy dla wszystkich które chcą się dostać "wyżej", a nie powiodło się w drugiej?

Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję że ktoś wie o co chodzi. Pytam bo według wstępnych szacowań mogę mieć problemy, żeby znaleźć się na wymarzonym kierunku. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
tomaszek92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 17:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 2 razy

Udział w II i III turze rekrutacji a składanie dokumentów PW

Post autor: tomaszek92 »

charroux pisze:Czy w przypadku, kiedy nie dostanę się na docelowy kierunek "A" w pierwszej turze kwalifikacji, a zostanę przyjęty na kierunek następny z listy "B" - mogę złożyć dokumenty na kierunek B i wziąć udział w II a nawet III turze dla A?
Tak.

charroux pisze:Wnioskuję, że po przyjęciu, np w III turze na A, mogę odebrać dokumenty z B i złożyć w A?
Tak.
charroux pisze:Drugie pytanie: Czy III tura jest dla osób które nie dostały się na żaden z wybranych przez siebie kierunków, czy dla wszystkich które chcą się dostać "wyżej", a nie powiodło się w drugiej?
Dla wszystkich.
pawel0520
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 2 razy

Udział w II i III turze rekrutacji a składanie dokumentów PW

Post autor: pawel0520 »

Potwierdzam to co kolega wyżej napisał.

Mam dodatkowo pytanie, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu. Byłem już studentem PW. Co zmienia wpisanie numeru albumu podczas rekrutacji? Np. czy jak ktoś będzie miał tyle samo pkt. to mnie nie wezmą, patrzą na oceny itp.

Pozdrawiam.
tbgkol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 1 lip 2013, o 22:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Udział w II i III turze rekrutacji a składanie dokumentów PW

Post autor: tbgkol »

Ja mam pytanie z innej beczki. Czy jeżeli jestem zarejestrowany w rekrutacji na dwa kierunki "A" i "B", w I turze dostanę się na kierunek "B", jednak nie jestem nim zainteresowany, gdyż wolę złożyć papiery na konkurencyjnej uczelni, to czy mogę brać dalej udział w postępowaniu rekrutacyjnym na kierunek "A"?
olaaa159
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Udział w II i III turze rekrutacji a składanie dokumentów PW

Post autor: olaaa159 »

Brałam udział w rekrutacji na PW. Na pierwszym miejscu wybrałam matematykę na wydziale Matematyki i Informatyki a na drugim Gospodarke przestrzenna na wydziale Geodezji i Kartografii. Na gospodarke przestrzenną dostałam sie w I turze i na wydziale geodezji i kartografii złożylam dokumenty . W 2 turze dostałam sie na matematyke i na moim koncie jest komunikat że zostałam przeniesiona na matematyke. Wiem że moje dokumenty zostaną same przesłane ale co ze skierowaniem lekarskim i opłatą za indeks i legitymacje ? Przy składaniu dokumentów dostałam skierowanie lekarskie ale tam jest pieczatka wydziału geodezji i kartografii.Czy mam wziąć inne skierowanie ? Czy to skierowanie zostannie przesłane poczta wraz z decyzja dostania przeniesienia na matematyke ? a co z tą opłatą za indeks i legitymacje bo chyba jest inaczej na każdym wydziale. Nie wiem czy to skierowanie , indeks i legitymacje załatwiać na wydziale geodezji i kartografii czy już na wydziale matematyki .
krzysiek4796
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2015, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pułtusk

Udział w II i III turze rekrutacji a składanie dokumentów PW

Post autor: krzysiek4796 »

Nie chciałem zakładać nowego tematu. Mam pewne pytanie; po I turze kwalifikacji byłem na wysokim miejscu na liście rezerwowej na PW, nie zauważyłem, że trzeba potwierdzić swoją chęć uczestniczenia w II turze. Moje pytanie brzmi: mam jeszcze szanse wziąć udział w 3 turze kwalifikacji, pomimo iż nie wziąłem udziału w 2 turze?
MemoPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2015, o 17:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kozienice

Udział w II i III turze rekrutacji a składanie dokumentów PW

Post autor: MemoPL »

Jeżeli III tura rekrutacji jest dla wszystkich, to może mi ktoś pomóc znaleźć gdzie mogę zadeklarować chęć udziału w tej turze? Nigdzie nie mogę tego się doszukać, sprawdzałem już wszystko ;c Nie byłem na listach rezerwowych. Z góry dziękuję za szybką pomoc - czas nagli
ODPOWIEDZ