MIM UW czy MINI PW

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
abcd3713
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2012, o 19:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz

MIM UW czy MINI PW

Post autor: abcd3713 »

tak jak w temacie. Dostalem sie na oba kierunki i teraz nie wiem, który lepszy i co wybrać z tego co słyszałem jest to prawie to samo ale juz sam nie wiem... ktos mógłby coś doradzić?
EDIT: oczywiscie chodzi mi o informatyke
miodzio1988

MIM UW czy MINI PW

Post autor: miodzio1988 »

Masa tematów już było o tym na forum. Poszukaj
tomciokotar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 7 lis 2009, o 20:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn

MIM UW czy MINI PW

Post autor: tomciokotar »

abcd3713 pisze:tak jak w temacie. Dostalem sie na oba kierunki i teraz nie wiem, który lepszy i co wybrać z tego co słyszałem jest to prawie to samo ale juz sam nie wiem... ktos mógłby coś doradzić?
EDIT: oczywiscie chodzi mi o informatyke
Jestem w identycznej sytuacji U mnie tez chodzi o infe. Czytalem chyba z wiekszosc tematow tego typu i stwierdzam, ze duzo osob chwali swoj wydzial, nie majac zbyt wiele pojecia o tym drugim...

Nie doszukalem sie takich osob, ktore np. studiowaly tu i tu, albo studiowaly na jednym wydziale i mialy przynajmniej jakas nieduza paczke znajomych na tym drugim. Na tyle duza, zeby ich opinie mozna bylo traktowac w miare obiektywnie.

Jesli takie osoby istnieja, niech sie objawia Albo niech ktos mnie odesle tam, gdzie trzeba...
Awatar użytkownika
tomaszek92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 17:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 2 razy

MIM UW czy MINI PW

Post autor: tomaszek92 »

tomciokotar pisze: Jesli takie osoby istnieja, niech sie objawia .
Wątpię by takie istniały.

Różnica między wydziałami jest, ale czy aż taka duża to chyba nie, ale na MiNI dostaniesz jeszcze wiedzę z elektroniki.
abcd3713
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2012, o 19:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz

MIM UW czy MINI PW

Post autor: abcd3713 »

jednak zdecydowalem sie na mini, jutro jade skladac dokumenty... ;p
Prodion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2009, o 10:47
Płeć: Mężczyzna
Pomógł: 1 raz

MIM UW czy MINI PW

Post autor: Prodion »

@tomaszek92 Z tą wiedzą z elektroniki na mini to chyba żartujesz ;p.

@abcd3713 Gratuluje wyboru ;P. Mam nadzieje, że studia w szklanym domku Ci się spodobają.
miodzio1988

MIM UW czy MINI PW

Post autor: miodzio1988 »

Prodion, a to nie podoba Ci się szklany domek? Oprócz tego coś jeszcze?;]

A co kolega w ogóle studiuje? I kolega tomaszek92 nie żartuje.

Gdybym miał wybór między PW, a UW to zawsze bym wybrał PW. Jest to dosyć oczywisty wybór dla każdego kto troszkę myśli o swojej przyszłości ;]
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

MIM UW czy MINI PW

Post autor: adner »

miodzio1988 pisze: Gdybym miał wybór między PW, a UW to zawsze bym wybrał PW. Jest to dosyć oczywisty wybór dla każdego kto troszkę myśli o swojej przyszłości ;]
Bałbyś się o utrzymanie na MIM?
miodzio1988

MIM UW czy MINI PW

Post autor: miodzio1988 »

adner pisze: Bałbyś się o utrzymanie na MIM?
Bałbym się co by ze mnie było po tej uczelni.
I na matmie i na infie bym też oczywiście tam nie pasował, ale to troszkę z innych względów ;]

270481.htm
265849.htm#p4791974

I to jest ten poziom, którego miałby się ktoś obawiać?
Na ćwiczeniach robiliśmy dużo prostsze formuły a tu są 4 literki i zupełnie nie wiem jak się za to zabrać...
U nas jest 5 literek na ćwiczeniach.
galardo1993
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 29 wrz 2011, o 16:57
Płeć: Mężczyzna
Pomógł: 1 raz

MIM UW czy MINI PW

Post autor: galardo1993 »

Ja miałem taki sam wybór jak abcd3713 i jednak wybrałem MIM
miodzio1988

MIM UW czy MINI PW

Post autor: miodzio1988 »

Nie mówię, że źle zrobiłeś. Ja mówię co ja bym wybrał. Każdy sobie wybiera jak mu się podoba. Jego wybór
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

MIM UW czy MINI PW

Post autor: adner »

miodzio1988 pisze:
adner pisze: Bałbyś się o utrzymanie na MIM?
Bałbym się co by ze mnie było po tej uczelni.
I na matmie i na infie bym też oczywiście tam nie pasował, ale to troszkę z innych względów ;]
Ja tam nie wiem, możesz wyszukiwać sobie moje posty sprzed roku(a nawet sprzed x lat) i się wyśmiewać do woli, ale porównaj sobie poziom zadań z tego przedmiotu na przykład tutaj:



i tutaj:



Nie wiem ostatecznie czy to dobre porównanie, może robi się tam u Was jakieś trudniejsze zadania... ale chyba są top secret, bo na stronie wydziału nie mogłem nawet znaleźć nazwiska wykładowcy, co dopiero mówić o jego stronie

Nie twierdzę, że MIM to jedyny dobry wydział informatyczny/matematyczny w Warszawie, ale byłbym daleki od takiego kategorycznego twierdzenia, że MINI jest super a MIM jest fe jeżeli "się myśli o swojej przyszłości".
miodzio1988

MIM UW czy MINI PW

Post autor: miodzio1988 »

adner, porównuję i jeśli na tym opierasz różnicę poziomów to dobrze, że poszedłeś na UW
ale chyba są top secret, bo na stronie wydziału nie mogłem nawet znaleźć nazwiska wykładowcy, co dopiero mówić o jego stronie
Bardzo Ci się nudzi zatem. Btw słyszałem, że na UJ robią zadania gdzie jest 6 literek...
ale byłbym daleki od takiego kategorycznego twierdzenia, że MINI jest super a MIM jest fe jeżeli "się myśli o swojej przyszłości".
Nigdzie nie napisałem, że jest fe. Nawet napisałem, że galardo1993, nie popełnił błedu wybierając ten wydział. Piszę jedynie, że sam bym wybrał PW. Po tym jak już prawie kończę te studia i po tym jak już zacząłem zerkać na przyszłość z perspektywy pracy. W wieku 19 lat możesz to samo powiedzieć? No właśnie. Więc mało wiesz o życiu i poczekaj kilka lat zanim zaczniesz się wypowiadać o przyszłości
kriegor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: 21 sty 2012, o 20:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ut
Podziękował: 182 razy
Pomógł: 1 raz

MIM UW czy MINI PW

Post autor: kriegor »

miodzio1988 pisze: Gdybym miał wybór między PW, a UW to zawsze bym wybrał PW. Jest to dosyć oczywisty wybór dla każdego kto troszkę myśli o swojej przyszłości ;]
a jak ktos mysli o karierze naukowej bo to go najbardziej kreci , to wtedy PW tez jest lepszym wyborem ?
Awatar użytkownika
zidan3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 694
Rejestracja: 9 kwie 2011, o 10:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lbn
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 112 razy

MIM UW czy MINI PW

Post autor: zidan3 »

miodzio1988 pisze: Gdybym miał wybór między PW, a UW to zawsze bym wybrał PW. Jest to dosyć oczywisty wybór dla każdego kto troszkę myśli o swojej przyszłości ;]
Całkiem intensywnie myślę o przyszłości i dla mnie oczywistym wyborem był UW.
ODPOWIEDZ