Studium Talent

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
zbyst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2006, o 19:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Studium Talent

Post autor: zbyst »

Witam,

Mam takie pytanko:
Czy ma ktos notatki z wykladow u Gorniaka ?

/* Ostatnio zobaczylem ze ktos posiadal bardzo
ciekawa wersje, tylko siedzial 2 rzedy wszesniej */

najlepiej to link lub na zbystura@gmail.com

--------------
z gory dzieki

P.S. Mam nadziej ze wybralem w miare dobry dzial...
profesorq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: 12 lut 2007, o 19:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 77 razy
Pomógł: 1 raz

Studium Talent

Post autor: profesorq »

co to za studium??
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Studium Talent

Post autor: Calasilyar »

zbyst pisze:co to za studium??

w tym roku zakończone
profesorq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: 12 lut 2007, o 19:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 77 razy
Pomógł: 1 raz

Studium Talent

Post autor: profesorq »

no i po co to??
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Studium Talent

Post autor: Calasilyar »

Jak napiszesz egzamin odpowiednio dobrze, to masz dodatkowe punkty na PWr oraz indeks na jakiś wydział (ja na przykład z 5 z egzaminu z fizyki mam indeks na fizykę na WPPT i 40 punktów rekrutacyjnych doliczanych do wyniku z matury z fizyki). Nie wiem, na jaki wydział jest indeks za egzamin z matmy, bo tam wpadłem w sumie przy okazji dni otwartych uczelni, gorzej poszło i nie dostało mi się
Awatar użytkownika
koooala
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2007, o 13:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Osw
Podziękował: 6 razy

Studium Talent

Post autor: koooala »

no to Calasilyar masz chyba 100% z fizyki jesli chodzi o przeliczenie na PWr bo gdzies wczesniej napisałes ze spodziewasz sie 85% z maturki z fizy:) gratki:)
a za 5 z matmy tez masz indeks na WPPT mi sie nie udało :/ dostałem 4 ale matma napisana raczej dobrze i tez powinno byc 100% na PWr a na WPPT i tak bym nie poszedł pozdrawiam.
zico232
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 9 gru 2008, o 23:00
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 4 razy

Studium Talent

Post autor: zico232 »

Czy jest ktoś kto by pomógł w rozwiązaniu tych zadan wszystkich? Praktycznie co drugie jest dla mnie nierozwiązalne, a w sobote odbedzie sie z tego kolokwium, jesli macie jakies pomysły, bede wdzieczny za rozwiazanie kazdego zadania na PW albo w tym temacie. - tutaj znajduje się 6 list w PDFach.
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Studium Talent

Post autor: Calasilyar »

Czy nie wydaje ci się to z lekka nieuczciwe? Zadanie nie są trudne, w większości opierają się na wiedzy w zakresie liceum, a częściowo są sprawdzeniem zrozumienia kilku pojęć. Jeżeli nie umiesz, to czasem można się do tego po prostu przyznać.

btw. Ja też pisałem u dr.Ryczaja i jeżeli mam coś poradzić na kolokwium to wyucz się zbieżności szeregów i granic, bo z tego co pamiętam to było u mnie (co prawda 2 lata temu, ale zawsze coś ).
zico232
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 9 gru 2008, o 23:00
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 4 razy

Studium Talent

Post autor: zico232 »

Calasilyar pisze:Czy nie wydaje ci się to z lekka nieuczciwe? Zadanie nie są trudne, w większości opierają się na wiedzy w zakresie liceum, a częściowo są sprawdzeniem zrozumienia kilku pojęć. Jeżeli nie umiesz, to czasem można się do tego po prostu przyznać.

btw. Ja też pisałem u dr.Ryczaja i jeżeli mam coś poradzić na kolokwium to wyucz się zbieżności szeregów i granic, bo z tego co pamiętam to było u mnie (co prawda 2 lata temu, ale zawsze coś ).
Ja nie twierdzę, że umiem te zadania zrobić, są dla mnie trudne, nie jest to poziom liceum, bo na dzień dzisiejszy na przykład granice ciągów wypadły z maturalnych wymagań i w szkołach tego nie przerabialismy. Masz rację, jest tak jak mówisz, tylko np. zadania 4,5,6 (tak dla przykładU) są to zadania które rozumiem, znam ich rozwiązania, ale nie wiem jak to zapisać, i takich jest więcej, na niektóre wogóle nie mam pomysłu. Np. takie zadanie 2 to kolejny przykład - wiem jak to wytłumaczyc w prosty sposób ale jak to zapisać? nie mam pojęcia... zostało kilka dni do kolokwium dlatego zwróciłem się o pomoc na forum, z góry dziękuję za odpowiedzi...
navz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2008, o 21:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 1 raz

Studium Talent

Post autor: navz »

Lista nr 5 nie jest wcale taka trudna, z czym masz konkretnie problem ? Z samych definicji wynikają zadania praktycznie, na początku te zadania też mnie przyprawiały o dreszcze ale jak się okazało nie są takie trudne wystarczy zrozumieć choć troszkę tą analizę

Zamiast prosić o pomoc na forum ściągnij sobie książkę Krysickiego do analizy i ucz się.
zico232
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 9 gru 2008, o 23:00
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 4 razy

Studium Talent

Post autor: zico232 »

A te wspomniane przeze mnie wyżej zadania, np zadanie drugie, 4,5,6? jak to opisać?
ODPOWIEDZ