Ja i matura 12

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Stokrotka92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2011, o 18:22
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Ja i matura 12

Post autor: Stokrotka92 »

Ja się nie zgadzam z postami powyżej. Jeśli weźmiesz się do pracy przez te 8 miesięcy możesz zdać mature z matematyki z niezłym wynikiem. Ja nigdy majcy nie umiałam, nawet z podstawówce miałam z nią problemy, przez dwie pierwsze klasy LO miałam 2 z tego przedmiotu, w 3 klasie zaczęłam rozwiązywać zadania ze zbiorów typu operon, próbne matury, powtórki z podręcznika pod okiem swojego znajomego i w czerwcu odebrałam świadectwo maturalne z 78%owym wynikiem
ivanoo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 29 gru 2010, o 14:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krk
Pomógł: 8 razy

Ja i matura 12

Post autor: ivanoo »

Stokrotka92, przecież nikt powyżej nie pisał serio, że się nie da. Nie ma się co oszukiwać, na maturze podstawowej z matematyki poziom jest taki, że nawet uczący się w klasach humanistycznych powinni spokojnie zdawać, nie wolno się tylko zasłaniać kultowym stwierdzeniem: "nie jestem umysłem ścisłym, ale urodzonym humanistą". A i chwalenie się wynikami z "podstawy" jest chyba średnim pomysłem
Ps. Jeśli chodzi o oceny z przedmiotów, to często mają się one różnie do posiadanej wiedzy, a co do wyników maturalnych to już nie wspomnę..
pozdrawiam
konole
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2011, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Ja i matura 12

Post autor: konole »

ivanoo pisze:Stokrotka92, przecież nikt powyżej nie pisał serio, że się nie da. Nie ma się co oszukiwać, na maturze podstawowej z matematyki poziom jest taki, że nawet uczący się w klasach humanistycznych powinni spokojnie zdawać, nie wolno się tylko zasłaniać kultowym stwierdzeniem: "nie jestem umysłem ścisłym, ale urodzonym humanistą". A i chwalenie się wynikami z "podstawy" jest chyba średnim pomysłem
pozdrawiam
Jestem umysłem ścisłym i miałem 81% z podstawy z polskiego. Chyba jest ze mną źle. :<
sorcerer123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: 21 gru 2008, o 08:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z miasta
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 6 razy

Ja i matura 12

Post autor: sorcerer123 »

Nie żebym się chwalił, ale ja jestem bardziej ścisłym umysłem i miałem z matury z języka polskiego 84% <teksty do wypracowania tak naprawdę widziałem pierwszy raz na oczy>
ivanoo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 29 gru 2010, o 14:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krk
Pomógł: 8 razy

Ja i matura 12

Post autor: ivanoo »

konole pisze:
ivanoo pisze:Stokrotka92, przecież nikt powyżej nie pisał serio, że się nie da. Nie ma się co oszukiwać, na maturze podstawowej z matematyki poziom jest taki, że nawet uczący się w klasach humanistycznych powinni spokojnie zdawać, nie wolno się tylko zasłaniać kultowym stwierdzeniem: "nie jestem umysłem ścisłym, ale urodzonym humanistą". A i chwalenie się wynikami z "podstawy" jest chyba średnim pomysłem
pozdrawiam
Jestem umysłem ścisłym i miałem 81% z podstawy z polskiego. Chyba jest ze mną źle. :<
Chyba ze mną jest znacznie gorzej, bo nie zrozumiałem twej błyskotliwej riposty... :>
Stokrotka92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2011, o 18:22
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Ja i matura 12

Post autor: Stokrotka92 »

ivanoo pisze:Stokrotka92, przecież nikt powyżej nie pisał serio, że się nie da. Nie ma się co oszukiwać, na maturze podstawowej z matematyki poziom jest taki, że nawet uczący się w klasach humanistycznych powinni spokojnie zdawać, nie wolno się tylko zasłaniać kultowym stwierdzeniem: "nie jestem umysłem ścisłym, ale urodzonym humanistą". A i chwalenie się wynikami z "podstawy" jest chyba średnim pomysłem ;)
Ps. Jeśli chodzi o oceny z przedmiotów, to często mają się one różnie do posiadanej wiedzy, a co do wyników maturalnych to już nie wspomnę..
pozdrawiam
No tak, widać podeszłam do sprawy zbyt emocjonalnie :) I broń boże nie chwale się, chciałam tylko dodać otuchy, pokazać, że głąb matematyczny też może napisać na ponad 30% jak się postara :P Co do ocen - w tym wypadku dokładnie odzwierciedlały poziom wiedzy :P
ODPOWIEDZ