Co zdawać na maturze?

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: miki999 »

Wniosek jest taki, że musisz sobie znaleźć chłopaka, który studiuje matematykę na PW

EOT
miodzio1988

Co zdawać na maturze?

Post autor: miodzio1988 »

Lub dziewczynę na medycynie i kamerę

EOt
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

Niekoniecznie PW, ale za taką radę też dziękuję.

Dziewczynę?

Koniec offtopu.
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

Witam, to znowu ja.
Pisze w swoim temacie, żeby nie zaśmiecać innych.
Otóż mam pytanie, co do maturalnego zbioru. Na forum polecana jest Kiełbasa i w takowy się zaopatrzyłam, jednak moja nauczycielka stwierdziła, że nie jest potrzebny zbiór o takim poziomie trudności, i że zbiór Podkowy (taki niebieski) zupełnie wystarczy.
I teraz pytanie - czy faktycznie wziąć się za Podkowę, czy może mimo wszystko robić Kiełbasę?
Lbubsazob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4672
Rejestracja: 17 maja 2009, o 13:40
Płeć: Kobieta
Podziękował: 124 razy
Pomógł: 978 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Lbubsazob »

A to zależy, czy uczysz się wyłącznie do matury, czy chcesz robić coś więcej, dla siebie. W Kiełbasie jest cała masa zadań ponadprogramowych, co nie zmienia faktu, że możesz je sobie przerobić, żeby się bardziej wyćwiczyć. Nie mam zielonego pojęcia, jakie są zadania w zbiorze Podkowy, bo sama przerabiałam Operon, ale jeżeli Twoja nauczycielka go poleca, to możesz sobie go przerobić na początek, a jak już skończysz, to możesz się brać za Kiełbasę.
Charles90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 561
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/Kraków
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 64 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Charles90 »

Moim zdaniem warto przerobić oba. Zadania z Podkowy fajnie uzupełniają z Kiełbasy - w Podkowie są zadania, których nie ma w Kiełbasie i na odwrót.
Zauważyłem, że na maturze pojawiają się praktycznie wszystkie zadania jakie już były na zadania.info.
ODPOWIEDZ