Listy rezerwowe PW

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Awatar użytkownika
aerow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 13 sie 2008, o 17:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków, Polska
Podziękował: 24 razy

Listy rezerwowe PW

Post autor: aerow »

Witam czy deklarując chęć bycia na liście rezerwowej na pw, tak jakby zrzekam się tego kierunku na który się dostałem?
Pozdrawiam-- 10 lipca 2011, 09:21 --Sam wreszcie trafiłem na informację na ten temat.

Dla kandydatów dotychczas niezakwalifikowanych
deklaracja ta oznacza dalsze zainteresowanie uczestnictwem w konkursie, a dla osób już
zakwalifikowanych, w wypadku zwolnienia się miejsc na liście, którą kandydat
zadeklarował z wyższym priorytetem niż ta na którą został już zakwalifikowany, oznacza
akceptację przeniesienia na tę listę. Brak takiej deklaracji (zaznaczenia w portalu)
spowoduje, że osoby, które złożyły
rodo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2011, o 15:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: warszawa

Listy rezerwowe PW

Post autor: rodo »

Jednym słowem, po kwalifikacji na kierunek o wyższej preferencji w II lub III turze, dokumenty zostają automatycznie przesłane na nowy wydział, czyż nie?
Awatar użytkownika
aerow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 13 sie 2008, o 17:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków, Polska
Podziękował: 24 razy

Listy rezerwowe PW

Post autor: aerow »

Tak i już nie ma odwrotu, tzn. nie możesz zostać na tym kierunku z którego się przenosisz.-- 10 lipca 2011, 20:54 --Mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi.
Co się dzieje jeżeli dostanę się na studia na PW, złożę dokumenty, a później np. we wrześniu zrezygnuję?
Grzesiek922
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 8 mar 2009, o 21:08
Płeć: Mężczyzna

Listy rezerwowe PW

Post autor: Grzesiek922 »

A co jeśli jestem na rezerwie, i nie jestem pewien czy dostanę się, moge wtedy złożyć dokumenty na dwie uczelnie, i ewentualnie z jednej zrezygnować?
konole
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2011, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Listy rezerwowe PW

Post autor: konole »

Grzesiek922 pisze:A co jeśli jestem na rezerwie, i nie jestem pewien czy dostanę się, moge wtedy złożyć dokumenty na dwie uczelnie, i ewentualnie z jednej zrezygnować?
A czemu nie? Jeśli masz dwa świadectwa maturalne? Jeśli nie jesteś pewien - poczytaj regulaminy rekrutacji / uczelni. Kto wie.
aerow pisze:Co się dzieje jeżeli dostanę się na studia na PW, złożę dokumenty, a później np. we wrześniu zrezygnuję?
Nic, nie zatrzymają Ciebie na siłę.
dama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2012, o 21:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: warszawa

Listy rezerwowe PW

Post autor: dama »

Witam! Które miejsce na liście rezerwowej na pw ma szansę się dostać na matematykę, które na mechatronikę??? Będę wdzięczna za odpowiedź:))
Awatar użytkownika
tomaszek92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 17:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 2 razy

Listy rezerwowe PW

Post autor: tomaszek92 »

dama pisze:Witam! Które miejsce na liście rezerwowej na pw ma szansę się dostać na matematykę, które na mechatronikę??? Będę wdzięczna za odpowiedź:))
Wszystko zależy od tego ile osób nie złoży dokumentów- możesz zobaczyć na progi z ubiegłych lat i ocenić swoje szanse.
dama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2012, o 21:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: warszawa

Listy rezerwowe PW

Post autor: dama »

Mam o 1 pkt mniej niż zeszłoroczny próg na mecha....... Nerwy do 23 lipca?:)))) No, ale na matmę to chyba wejdę...
polsyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 20:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska

Listy rezerwowe PW

Post autor: polsyn »

Też do końca tego nie ogarniam, dostałem się na kierunek C , ale nie chce tam iśc, do kierunku A brakuje mi 5 pkt i teraz nie wiem czy mam już jechać z dokumentami na kierunek C i czekać na dalsze etapy czy co. Z tego co rozumiem gdy złożę już tam dokumenty i zostanę przyjęty na kierunek o wyższym priorytecie to automatycznie dokumenty są tam przesyłane tak? W momencie gdybym się tam nie dostał to nadal jestem brany pod uwagę na kierunku C , dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
tomaszek92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 17:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 2 razy

Listy rezerwowe PW

Post autor: tomaszek92 »

polsyn pisze:Z tego co rozumiem gdy złożę już tam dokumenty i zostanę przyjęty na kierunek o wyższym priorytecie to automatycznie dokumenty są tam przesyłane tak?
Tak.
polsyn pisze: W momencie gdybym się tam nie dostał to nadal jestem brany pod uwagę na kierunku C , dobrze rozumiem?
To zostajesz na C.
Wielki Roman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Mleko

Listy rezerwowe PW

Post autor: Wielki Roman »

tomaszek92 pisze:
polsyn pisze: W momencie gdybym się tam nie dostał to nadal jestem brany pod uwagę na kierunku C , dobrze rozumiem?
To zostajesz na C.
Czy aby na pewno?
Awatar użytkownika
tomaszek92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 17:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 2 razy

Listy rezerwowe PW

Post autor: tomaszek92 »

Wielki Roman pisze:
tomaszek92 pisze:
polsyn pisze: W momencie gdybym się tam nie dostał to nadal jestem brany pod uwagę na kierunku C , dobrze rozumiem?
To zostajesz na C.
Czy aby na pewno?
Jeśli złożysz papiery i bierzesz udział w kolejnych turach, to na pewno jesteś już na C.
Wielki Roman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Mleko

Listy rezerwowe PW

Post autor: Wielki Roman »

bardziej interesował by mnie cytat ze strony pw :p
yuriy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2012, o 16:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska

Listy rezerwowe PW

Post autor: yuriy »

... 4010b6.pdf
strona 6
aga19hy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2012, o 11:46
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Listy rezerwowe PW

Post autor: aga19hy »

jestem na liście rezerwowej na politechnice warszawskiej na biotechnologii na 153 pozycji. Janie mam realne szanse zeby sie dostac?-- 13 lip 2012, o 12:01 --*jakie.kurcze jak myślicie? są szanse?
ODPOWIEDZ