Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adambak »

ok, dzięki wielkie
xanowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1996
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Stalowa Wola
Podziękował: 42 razy
Pomógł: 247 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: xanowron »

Ja mając 300km do Warszawy dowiozłem jeden papier w październiku i nie było problemu, chociaż po minach pań w dziekanacie spodziewałem się czegoś zupełnie innego
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adambak »

one zawsze mają takie miny, ale dzięki za info.. z rana jutro wstaję i dowożę póki jeszcze miny mają jako takie
mrotka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 4 lip 2011, o 17:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: ZG

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: mrotka »

Kurczę! Wczoraj złożyłam dokumenty na MIM UW na informatykę w sali 2100 (byłam na liście przyjętych 128). Informatyka była jedynym kierunkiem, na który się rejestrowałam na UW... Nie rejestrowałam się na matematykę. Pani mnie jeszcze zapytała, na jaki kierunek się dostałam, żeby mnie odhaczyć na liście i powiedziałam: "Informatyka", nie nic innego... A teraz gdy wchodzę w wyniki to okej, pokazuje mi kierunek "Informatyka", ale pod spodem napis:

"Gratulujemy!

Została Pani przyjęta na studia I stopnia na kierunku Matematyka."

O co chodzi?
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adambak »

tyle roboty z masą dokumentów a potem takie rzeczy wyskakują.. pojedź na wszelki wypadek tam rozwiać wątpliwości..
mrotka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 4 lip 2011, o 17:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: ZG

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: mrotka »

Kurczę, chciałam w niedzielę wrócić do domu, a mam ponad 400km... No trudno, wrócę w poniedziałek. Ale trochę mnie wkurzyli ;/

Rozumiem, że nikt inny nie ma takiego problemu?
keri334
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2009, o 22:46
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: za górami za lasami

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: keri334 »

Podbijam aby dołączyć się do ogólnej konsternacji. W moim przypadku było dokładnie tak samo, dokumenty, dziękuję i koniec. A wiem, że na innych wydziałach UW dostawali przynajmniej info o obozach zerowych, a tu nic nic kompletnie nic, żadnych ogłoszeń, pustka. Żadnych maili. Czy tylko ja tak mam?
I czy w ogóle można spodziewać się jakichś informacji, czy mam sama śledzić wszystkie strony mojego wydziału UW, aby nie przegapić STUDIÓW?
miodzio1988

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: miodzio1988 »

keri334, na integracje możesz spokojnie poczekać. Wtedy sami się możecie zorganizować. Ja polecam poszukać stronki samorządu twojego wydziału. Jak już coś to tam masz mowę o wszystkich imprezach. A jak Ci mało to zawsze ja jestem chętny jak dziewczyna jest ładna;]
keri334
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2009, o 22:46
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: za górami za lasami

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: keri334 »

miodzio1988 Nie chodzi mi nawet o integrację, raczej o organizację. Przejrzałam już stronkę wydziału, samorządu wydziału i tam informacje wcale nie są zaktualizowane. Szczególnie jeśli chodzi o nowych. A irytuje mnie to zwłaszcza, że wiem, że inne wydziały trochę bardziej dbają o nowych, zagubionych studentów. Zależy mi na tym, aby poznać przynajmniej plan pierwszych dni i czy jak na razie jesteśmy wolni, czy trzeba będzie w najbliższym czasie coś jeszcze załatwić, bo niedługo przez miesiąc będę miała mocno ograniczony dostęp do wirtualnego świata... Ale okej, zakładam, że ten brak zainteresowania nowymi studentami może działać w obie strony
miodzio1988

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: miodzio1988 »

Zależy mi na tym, aby poznać przynajmniej plan pierwszych dni i czy jak na razie jesteśmy wolni,
Ja Ci powiem. Jesteś już wolna. Żadnych formalności załatwiać już nie musisz. Legitkę i indeks odbierzesz kiedy będziesz chciała.

Co jeszcze Ci di życia trzeba?
keri334
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2009, o 22:46
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: za górami za lasami

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: keri334 »

miodzio1988 pisze:
Co jeszcze Ci di życia trzeba?
Wiecznych wakacji i biletu do Ameryki Łacińskiej w jedną stronę ;D

Dzięki! W takim wypadku wracam do przeżywania beztroskich wakacji
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adner »

keri334 pisze:
Wiecznych wakacji i biletu do Ameryki Łacińskiej w jedną stronę ;D

Dzięki! W takim wypadku wracam do przeżywania beztroskich wakacji
W zeszłym roku zajęcia organizacyjne odbywały się bodajże 29 i 30 września. Wtedy też odbiera się legitymacje(bo na UW obowiązkowych indeksów nie ma, tylko symbolicznie można sobie wziąć) a wszystkie te informacje można znaleźć na stronie
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Dulce »

Keri - także jestem skonsternowana brakiem jakichkolwiek oficjalnych informacji ze strony wydziału - znajomi z innych uczelni pootrzymywali już oficjalne pisma, a u mnie cisza... ale mam nadzieję,że mimo wszystko jestem studentką MIM-u

ja też poproszę bilet do ameryki łacińskiej a tymczasem idę grzecznie uczyć się dalej hiszpańskiego (najpiękniejszy język na świecie! )
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adambak »

Wakacje wakacjami, ile się można nimi cieszyć.. Już zaczynam rozumieć Dulce i jej obawy.. Zaraz będzie wrzesień, a ja (czy inni z MIMUW Informatyka też?) nie dostałem żadnej wiadomości/wytycznych co dalej. Owszem był list z uczelni zawiadamiający o przyjęciu na studia (dotarł 22 lipca), ale to już wiedziałem przez Internet.. tyle, że.. to trochę mało. Kolega, który poszedł na biologię na UW, dostał wiadomość w IRK, zaraz po przyjęciu, o zebraniu w wydziale.. Tematem był USOS i reszta spraw organizacyjnych.. Tam też im powiedzieli, którego września(na początku! dlatego mnie to tak martwi) rejestrować się na zajęcia w celu ułożenia sobie planu..

Ja tego, że konto z IRK zostało przeniesione do USOSa i już tam działa, musiałem domyślić się sam.. Czas leci i szczerze zaczynam się lekko niepokoić, męczy mnie ta niewiedza i wolałbym być już o czymś poinformowany.. Czy po prostu akurat o nas tak nie dbają i trzeba samemu poczytać co dalej (jeśli tak to gdzie?), zapoznać się z terminami i się ich trzymać? Odpowiedź może być oczywista, ale czy to normalne, że nie było żadnych wiadomości, skoro inni mieli?-- 23 sie 2011, o 19:21 --a strona wydziału niekoniecznie jest aktualna..
xanowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1996
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Stalowa Wola
Podziękował: 42 razy
Pomógł: 247 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: xanowron »

Niczym się nie martw. Na stronie Samorządu prawdopodobnie wkrótce pojawią się informacje na temat dni adaptacyjnych, w USOSie będziesz mieć plan zajęć, a reszty dowiesz się w październiku

Z tego co wiem (ale jestem na matematyce) to I rok nie układa sobie planu tylko jest automatycznie przydzielony do potoków i grup. Tylko z programowania macie wybór, ale na ten temat jest poświęcone oddzielne spotkanie pod koniec września. Rejestrować masz się na pewno na WF, OGUNy i lektoraty (te dwa ostatnie nieobowiązkowo w pierwszym semestrze).
ODPOWIEDZ