Czy studia mają sens?

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
miodzio1988

Czy studia mają sens?

Post autor: miodzio1988 »

Wydzielono z wątku: viewtopic.php?f=65&t=199111 .W tym temacie proszę umieszczać opinie na temat czy warto podejmować studia oraz czy dają one odpowiednią wiedzę i umiejętności, na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy.

cytat z wątku, do którego odwołuje się miodzio:
Ukryta treść:    


Pozdrawiam,
miki999


A takie uczelnie istnieją w ogóle ?! ; )
Istnieją. Skoro tak bardzo się znasz na rynku pracy to może pochwalisz się tym w jakiej firmie pracujesz? Bo z tego co wiem to wywalili Ciebie wlasnie z uczelni i stąd Twoje głupie/anty podejście ( ozdobione frustracją) do wszystkich szkół
Laurearel

Czy studia mają sens?

Post autor: Laurearel »

Raczej między Fiatem a Porsche
W perspektywie pracy jednak między Porshe a Fiatem ; ]

Choć w ciekawości przedmiotu osobiście również bym tak postawił ; )
Zapytam po raz kolejny już, ukończyłeś którąś z tych "prestiżowych" polskich uczelni? Czy jesteś alfą i omegą i nie potrzebujesz ukończenia studiów?
Nie ukończyłem i nawet majac możliwość nie ukończyłbym. To nie moja liga.

Ale czy się będziemy przedrzeźniać, czy nie, taka jest prawda. Poczytaj opinie ludzi ze świata czasami. U nas ludzie studiują nieprzydatną wiedzę przez 5 lat, w skandynawii starają się upchać ją w rok, lub trochę więcej, by potem mając odpowiednią podstawę ciągnąć dalej sam przedmiot, a nie "przedmioty pośrednie". Dziwne, że ludzie po uczelniach w USA piszą, że u nich praca w firmie w czasie studiów to normalna rzecz, a nie jak w Polsce - praktyki 2-4 tygodnie i reszte sobie lataj i szukaj. Tam uczelnie są odpowiednio z firmami skomunikowane, że wszystko służy dobru studenta - u nas tak nie ma. I jeszcze jedno - wskaźnik osób które wygrywają konkursy akademickie jest raczej kiepskim wskaźnikiem, nie każdy chce zostać profesorkiem naukowce, od tego powinny być studia doktoranckie, licencjat/inżynier i magister powiny kształcić przede wszystkim ludzi wykształconych.
Istnieją. Skoro tak bardzo się znasz na rynku pracy to może pochwalisz się tym w jakiej firmie pracujesz? Bo z tego co wiem to wywalili Ciebie wlasnie z uczelni i stąd Twoje głupie/anty podejście ( ozdobione frustracją) do wszystkich szkół
Wywalili ?! To źle wiesz, bo średnią w poprzednim semestrze miałem niezłą, i oczywiście full zaliczeń bez problemu.
Oczywiście jest frustracja, bo wpakowałem kupę pieniędzy i czasu w studia które nic nie dają, i pokazują absurd polskiej wyższej edukacji. Raczej moje ambicję idą w stronę umieć niż zaliczyć, choć możliwe ze jakieś studia podejmę (na pewno nie uniwersytecką informatykę, bo po prostu się na niej zawiodłem, ale myślę coś technicznego, by pobawić się z urządzeniami).
Także nie oceniaj tak szybko ; ) Głupi nie jest i co trzeba by było, to bym zaliczył. Pod warunkiem że ma to sens, bo absurdy, np. uczenie sie składni nieużywanego na pamięć języka, czy programowanie na kartce, tolerowane nie będą. Mi na papierze nie zalerzy, tylko i wyłacznie na wiedzy i przyjemnym spędzeniu czasu (wbrew pozorom uczyć się lubię)

pozdro
miodzio1988

Czy studia mają sens?

Post autor: miodzio1988 »

Mi na papierze
nie zalerzy, tylko i wyłacznie na wiedzy i przyjemnym spędzeniu czasu (wbrew pozorom uczyć się lubię)


Nie ukończyłem i nawet majac możliwość nie ukończyłbym. To nie moja liga.
Zgadza się.
To źle wiesz, bo średnią w poprzednim semestrze miałem niezłą, i oczywiście full zaliczeń bez problemu.
Oczywiście jest frustracja, bo wpakowałem kupę pieniędzy
i czasu w studia które nic nie dają, i pokazują absurd polskiej wyższej edukacji
Aha. No to rzeczywiście się zgodzę. Prywatne uczelnie to strata czasu. Dobrze, że nam to wyjaśniłeś
Poczytaj opinie ludzi ze świata czasami.
Pokaz nam zatem te opinie ze świata, co?

Tak czy siak, Twoja działalność na forum ogranicza się jedynie do gadania. Pokaz jaki jestes dobry i rób zadania z działu informatyka. Zamiast napinać mieśnie i mowic, że Ci Pudzian moze naskoczyc pokaz czego to się nauczyłeś bez szkoły wyzszej. Nie pokazesz? bedzie to swiadzczyłó o tym , że gadasz bzdury
Laurearel

Czy studia mają sens?

Post autor: Laurearel »

Aha. No to rzeczywiście się zgodzę. Prywatne uczelnie to strata czasu. Dobrze, że nam to wyjaśniłeś
Głupi jesteś, czy udajesz ? Sam ostatnio wykazałeś się wiedzę na temat mojej edukacji dziennej państwowej, a teraz dziwnie piszesz co innego ?
Pokaz nam zatem te opinie ze świata, co?
Sam sobie poszukaj, albo znajdź sobie kogoś kto Ci poszuka.
Tak czy siak, Twoja działalność na forum ogranicza się jedynie do gadania. Pokaz jaki jestes dobry i rób zadania z działu informatyka. Zamiast napinać mieśnie i mowic, że Ci Pudzian moze naskoczyc pokaz czego to się nauczyłeś bez szkoły wyzszej. Nie pokazesz? bedzie to swiadzczyłó o tym , że gadasz bzdury
Ja nikomu nic nie muszę udowadniać, tym bardziej Tobie. To są moje opinie, inni użytkownicy mogą je czytać, lub nie, i mogą się z nimi zgadzać lub też nie, wszystko zależy od nich. Ale to są tylko OPINIE, tak samo zresztą Twoje.
miodzio1988

Czy studia mają sens?

Post autor: miodzio1988 »

Głupi jesteś, czy udajesz ? Sam ostatnio wykazałeś się wiedzę na temat mojej edukacji dziennej państwowej, a teraz dziwnie piszesz co innego ?
Piszesz, żę straciłeś masę kasy. No to chyba oczywiste jest, że na studiach panstwowych masz darmową edukację....dziwne.
Sam sobie poszukaj, albo znajdź sobie kogoś kto Ci poszuka.
Czyli pokazałeś , że znowu bzdury opowiadasz. Zadnych dowodów na swoje tezy nie pokazałeś stąd proszę Cię o nie wypowiadanie się na tematy o ktorych nie masz pojecia.
Ja nikomu nic nie muszę udowadniać, tym bardziej Tobie. To są moje opinie, inni użytkownicy mogą je czytać, lub nie, i mogą się z nimi zgadzać lub też nie, wszystko zależy od nich. Ale to są tylko OPINIE, tak samo zresztą Twoje.
No wlasnie. A ja pokazuje, ze Twoje opinie to są bzdury, ktore nie są poparte zadnymi argumentami (jedynie Twoją opinią, która to jest jedynie pokazałem frustracji osoby, ktora sobie nie poradziła na studiach )

Rozwalasz kolejny temat tymi swoimi bzdurami. Nie rób tego. Nie znasz się na czymś to się nie odzywaj. Będę wlasnie ścigał takie zachowanie.
Laurearel

Czy studia mają sens?

Post autor: Laurearel »

Piszesz, żę straciłeś masę kasy. No to chyba oczywiste jest, że na studiach panstwowych masz darmową edukację....dziwne.
No już takim ignorantem to nie bądź. Koszty utrzymania się (mieszkanie+wyżywienie) łącznie wychodzą więcej niż na zaocznych.
Czyli pokazałeś , że znowu bzdury opowiadasz. Zadnych dowodów na swoje tezy nie pokazałeś stąd proszę Cię o nie wypowiadanie się na tematy o ktorych nie masz pojecia.
ALe ja Ci nic udowadniać nie muszę (i nie zamierzam), to jest opinia, i możesz się z nią zgadzać lub nie, tak samo jak inni użytkownicy, a ja mam generalnie w d*pie co o niej sądzisz.
No wlasnie. A ja pokazuje, ze Twoje opinie to są bzdury, ktore nie są poparte zadnymi argumentami (jedynie Twoją opinią, która to jest jedynie pokazałem frustracji osoby, ktora sobie nie poradziła na studiach )
Opinia przedstawia mój pogląd na sprawę. To nie są fakty, tylko opinie. Nie podoba Ci się to nara.

I znowu nie wiem czy udajesz głupiego czy nie - na studiach sobie radziłem dobrze, i nikt mnie z nich nie wyrzucił, więc nie wmawiaj mi czegoś, czego nigdy nie powiedziałem.
Rozwalasz kolejny temat tymi swoimi bzdurami. Nie rób tego. Nie znasz się na czymś to się nie odzywaj. Będę wlasnie ścigał takie zachowanie.
Ty też zamilcz z łaski swojej, bo jak na razie to nawet napisanie własnej opinie Ci nie idzie, opierasz się na zwykłych, gówniarskich zaczepkach. Nie podobają Ci się moje posty ? To je ignoruj. Proste.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, o 15:41 przez miki999, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawa wiadomości.
miodzio1988

Czy studia mają sens?

Post autor: miodzio1988 »

Laurearel wygłasza jedynie swoje opinie, które nie pokrywają się z rzeczywistością. Nalezy jego posty ignorować, gdyż są one jedynie obrazem frustracji wynikającej z wyboru studiow/ kiepsko napisanej matury(?) / nie poradzenia sobie na rynku pracy oraz studiach

Witam wszystkich


chciałem prosic o jakieś sugestie. w maju mam maturę , podręcznik z jakim pracuję to Matematyka Przyjemna i Pożyteczna wyd. PWN ;/ . Niby rozwiązuję zadania z poszczególnych działów i wyniki zazwyczaj mam dobre, bardzo rzadko mi coś nie wychodzi, i też lekko mi to przychodzi, natomiast jak biorę jakiś arkusz maturalny to ciągle koło 30% ; / Sam nie wiem co jest grane, zdaję matmę podstawową , pracuję przy tym sam masę czasu nie jedną noc zarwałem, tak jak pisałem wszystko mi lekko wchodzi, no ale jak przyjdzie co do czego to wyniki kiepskie i sam nie odnajduje się w zadaniach.
Nie wiem sam co robic, mało czasu zostało a przydałoby mi się zdac jakoś konkretnie ją, bo jak narazie mam wątpliwości czy w ogóle zdam...


pozdrawiam !

Ja myślę, że to wszystko tłumaczy
Zatem jesli chcesz wygłaszać opinie to podawaj argumenty
Laurearel

Czy studia mają sens?

Post autor: Laurearel »

Laurearel wygłasza jedynie swoje opinie, które nie pokrywają się z rzeczywistością. Nalezy jego posty ignorować, gdyż są one jedynie obrazem frustracji wynikającej z wyboru studiow/ kiepsko napisanej matury(?) / nie poradzenia sobie na rynku pracy oraz studiach
Pieprzysz Panie, masz kompleksy i tyle ; )
Ja myślę, że to wszystko tłumaczy
Zatem jesli chcesz wygłaszać opinie to podawaj argumenty
Nic nie tłumaczy. Ja w liceum nie byłem na większości zajęć (a na tych, na których byłem i tak nic nie robiłem) bo miałem własne problemy w tym czasie (i akurat nic Ci do tego jakie) i rwałem się z motyką na słońce byle by dla spokoju to zaliczyć. Co innego jak siadłem wreszcie na spokojnie, i cały materiał przerobiłem sobie - dziwne że jakoś rozszerzoną pisałem maturę w tym roku, nie ? Podobnie studia, dziwne że ludzie po rozszerzonej mają problemy, a ja ich nie mam. Więc wstrzymaj się z pochopną opinią na przyszłość.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2010, o 16:19 przez xanowron, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawa wiadomości.
miodzio1988

Czy studia mają sens?

Post autor: miodzio1988 »

No i to olewanie zajec w liceum skutkowalo tym, ze
natomiast jak biorę jakiś arkusz maturalny to ciągle koło 30% ; /
Nie potrafiles zrobic najlatwiejszych rzeczy.

I to samo na studiach jest. Przykro mi;]
Awatar użytkownika
solmech
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 10 gru 2008, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 76 razy
Pomógł: 20 razy

Czy studia mają sens?

Post autor: solmech »

Ale dyskusja
Laurearel

Czy studia mają sens?

Post autor: Laurearel »

No i to olewanie zajec w liceum skutkowalo tym, ze
ale co Ci do moich prywatnych spraw to nie wiem ?
Nie potrafiles zrobic najlatwiejszych rzeczy.

I to samo na studiach jest. Przykro mi;]
Tak. Idąc na maturę nie wiedziałem co to jest ciąg geometryczny. Fajnie, nie ?

Tylko ja Bogiem nie jestem, i nie mając przygotowania, robiąc na siłę arkusze których nawet nie rozumiałem jest oczywiste że nie byłem przygotowany do niej bo nie znałem materiału.
Nie udawaj debila, bo na prawdę w tym momencie zaczynasz to robić - nie studiujesz ze mną, więc dziwi mnie że mnie oceniasz (ja Ciebie bynajmniej nie oceniam), więc przykro mi - ale piszesz bzdury.

3 lata liceum nadrobiłem w 3-4 tygodnie i tak robiąc to na odczepnego, ale przynajmniej wszystko przechodząc a nie robiąc na siłę arkusze, więc tak pochopnie nie oceniaj tutaj - powtarzam, nie znasz mnie i nie masz do tego prawa.

Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat moich prywatnych spraw i moich wyników (teraźniejszych czy z przeszłości), pisałem Ci już kilka razy że na studiach sobie dobrze radzę (średnia w okolicach 4,0 na studiach dziennych, uczelni państwowej, bez większych problemów (może z wyjątkiem algebry)) a Ty na siłę próbujesz tu wciskać że sobie nie radzę, wiesz czemu ? Bo nie znasz innych sposobów dyskusji. Jesteś zwykłym gówniarzem takim jakich pod blokami pełno, mocny w gębie na tych samych zaczepkach ciągle idący. Jak na razie nie napisałeś nic, nawet swojej subiektywnej oceny, dotyczącego topicu, a jedynie próbujesz prowokować.
Jeżeli masz coś do przekazania w zwiazku z 'Czy studia mają sens?' to pisz, a jak nie - zamilcz, a moderator niech posprząta ten śmietnik jak może.
miodzio1988

Czy studia mają sens?

Post autor: miodzio1988 »

ale co Ci do moich prywatnych spraw to nie wiem ?
Twoje prywatne sprawy wplywaja na Twoja prywatna opinie, stad wskazuje co jest zrodlem Twojego podejscia do studiow. Widzimy skad te narzekania na studia :D
Tak. Idąc na maturę nie wiedziałem co to jest ciąg geometryczny. Fajnie, nie ?
Jest sie czym chwalic....na studiach by Cie nauczyli co to jest :D
Tylko ja Bogiem nie jestem, i nie mając przygotowania, robiąc na siłę arkusze których nawet nie rozumiałem jest oczywiste że nie byłem przygotowany do niej bo nie znałem materiału.
\\

Studia (ogolnie szkola) Ci takie przygotowanie wlasnie oferuje :D zatem jest to wazna instytucja :D( jeden -zero dla Miodka;])
Nie udawaj debila, bo na prawdę w tym momencie zaczynasz to robić - nie studiujesz ze mną, więc dziwi mnie że mnie oceniasz (ja Ciebie bynajmniej nie oceniam), więc przykro mi - ale piszesz bzdury.
To studiujesz czy nie? Bo troszke sie mieszasz w zeznaniach :D Wczesniej pisales, ze juz nie studiujesz;]
3 lata liceum nadrobiłem w 3-4 tygodnie i tak robiąc to na odczepnego, ale przynajmniej wszystko przechodząc a nie robiąc na siłę arkusze, więc tak pochopnie nie oceniaj tutaj - powtarzam, nie znasz mnie i nie masz do tego prawa.
No widze jak nadrobiles skoro nie wiedziales co to jest ciag geometryczny :D No i tutaj mamy bardzo ciekawe zdanie. Skoro Ciebie nie znam to nie moge Ciebie oceniac , tak? To jakim prawem Ty oceniasz niektore szkoly skoro tych szkol nie znasz, co? ;] Nie widzisz, ze to jest taka sama sytuacja? (btw oceniam Cie po Twoich postach, a to moge robic :D)
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat moich prywatnych spraw i moich wyników (teraźniejszych czy z przeszłości), pisałem Ci już kilka razy że na studiach sobie dobrze radzę (średnia w okolicach 4,0 na studiach dziennych, uczelni państwowej, bez większych problemów (może z wyjątkiem algebry)) a Ty na siłę próbujesz tu wciskać że sobie nie radzę, wiesz czemu ?
No czysta hipokryzja. Po co studiowac skoro sie uwaza studia za strate czasu i pisze sie o tym caly czas? no wytlumacz nam to chlopie :D
Jeżeli masz coś do przekazania w zwiazku z 'Czy studia mają sens?' to pisz, a jak nie - zamilcz, a moderator niech posprząta ten śmietnik jak może.
studia maja sens. I nie sluchajcie sie dzieci frustratow ktorzy to pluja do wlasnego gniazda, bo cos im nie pasi na studiach i nie maja jaj zeby z nich zrezygnowac :D
Laurearel

Czy studia mają sens?

Post autor: Laurearel »

Twoje prywatne sprawy wplywaja na Twoja prywatna opinie, stad wskazuje co jest zrodlem Twojego podejscia do studiow. Widzimy skad te narzekania na studia :D
Jest sie czym chwalic....na studiach by Cie nauczyli co to jest :D
No widze jak nadrobiles skoro nie wiedziales co to jest ciag geometryczny :D No i tutaj mamy bardzo ciekawe zdanie. Skoro Ciebie nie znam to nie moge Ciebie oceniac , tak? To jakim prawem Ty oceniasz niektore szkoly skoro tych szkol nie znasz, co? ;] Nie widzisz, ze to jest taka sama sytuacja? (btw oceniam Cie po Twoich postach, a to moge robic :D)
To dla Twojej ciekawości, żebyś więcej się nie czepiał tej sprawy - jako że znałem swoją sytuację, chciałem rok wolnego zrobić i w tym roku pisać dopiero matme roz, dlatego sobie ją zupełnie odpuściłem i nawet nie ruszałem.

Mam nadzieję że Ci to wyjaśniło co nieco bez wchodzenia w moje prywatne sprawy o co chodzi ;)
To studiujesz czy nie? Bo troszke sie mieszasz w zeznaniach :D Wczesniej pisales, ze juz nie studiujesz;]
Tak wyszło że jednak trafiłem na uczelnie, w nadzieji że coś z niej wyniosę.
Liczyłem na kompetentnych ludzi, którzy dadzą mi odpowiednie podstawy teoretyczne, i pomogą praktycznie. W konsekwencji widzę, że w tym pierwszym idzie im nie za ciekawie (często uczą czegoś, o czym nie mają pojęcia), w drugiej jest totalne dno...
Studiuję (jeszcze, znaczy oficjalnie, bo nie oficjalnie to wziąłem się porządnie za swoją robotę), tak jak piszę - problemów nie miałem większych, ale po prostu widzę, że to nie jest warte zachodu.
Jeżeli ktoś myśli o informatyce, to musi umieć się sam uczyć i prowadzenie za rączkę przez wykładowców za dobre nie uważam. Ot, specyficzny kierunek i tyle, np. takie budownictwo czy medycyna to całkowicie inna kwestia, tutaj jest inna. No i tam musisz mieć uprawnienia - tutaj nie ; )
Studia (ogolnie szkola) Ci takie przygotowanie wlasnie oferuje :D zatem jest to wazna instytucja :D( jeden -zero dla Miodka;])
Nie tak zaraz jeden-zero.
Jeżeli są możliwości :
1) studia (gdzie masz dodatkowo użeranie się z kadrą) z stałym programem (znaczy - co semestr parę przedmiotów których często się uczysz nie wiedząc nawet po co Ci to (i dlatego część wiedzy ucieka), stałych ramach czasowych zajęć, kadrą która nie ma doświadczenia w dużych projektach i piszą brzydku mówiąc 'syfiasty kod' (tzw. teoretyczni masochiści),
2) materiał ze studiów przerabiany we własnym zakresie z (zobacz, masz sam możliwość wyboru, co w danym momencie chcesz się uczyć), do tego tony książek specjalistycznych ludzi którzy mają o tym pojęcie, projekty z ludźmi (np. open source) zamiast uczelnianych pseudoprojektów, no i jeszcze możliwość pracy w firmie nawet na cały etat (studiując zaocznie - w konsekwencji przychodząc zaliczać co trzeba)

to opcja 2) wydaje mi sie o wiele sensowniejsza pod względem rozwoju. Owszem - minus taki że tracisz życie studenckie i kontakty międzyludzkie, ale nie o tym tutaj...
No czysta hipokryzja. Po co studiowac skoro sie uwaza studia za strate czasu i pisze sie o tym caly czas? no wytlumacz nam to chlopie :D
Bo miałem nadzieje na okey studia, zawiodłem się, a jako że mieszkanie mam wynajęte do końca semestru to studiuję jeszcze. Hipokryzji w tym nie ma, bo już oficjalnie zapowiedziałem rezygnację.
Moja wypowiedź dotyczy studiów informatycznych i tylko tych, bo tylko to studiowałem i tym się interesuje.
studia maja sens. I nie sluchajcie sie dzieci frustratow ktorzy to pluja do wlasnego gniazda, bo cos im nie pasi na studiach i nie maja jaj zeby z nich zrezygnowac :D
Argumenty, argumenty, czemu warto studiować INFORMATYKĘ, najlepiej poparte doświadczeniem studiowania ; )
takie posty jak ten wyżej, to zwykły sposób zaczepki , nic więcej ; )
miodzio1988

Czy studia mają sens?

Post autor: miodzio1988 »

Tak wyszło że jednak trafiłem na uczelnie, w nadzieji że coś z niej wyniosę.
Podstawy jakiegos jezyka na bank...
Liczyłem na kompetentnych ludzi, którzy dadzą mi odpowiednie podstawy teoretyczne, i pomogą praktycznie. W konsekwencji widzę, że w tym pierwszym idzie im nie za ciekawie (często uczą czegoś, o czym nie mają pojęcia), w drugiej jest totalne dno...
I dlatego tyle lat ucza i generuja mase dobrych studentow, ktorzy ida spokojnie do pracy potem Ciekawe wnioski ;]
Jeżeli ktoś myśli o informatyce, to musi umieć się sam uczyć i prowadzenie za rączkę przez wykładowców za dobre nie uważam. Ot, specyficzny kierunek i tyle, np. takie budownictwo czy medycyna to całkowicie inna kwestia, tutaj jest inna. No i tam musisz mieć uprawnienia - tutaj nie ; )
Na kazdych studiach czlowiek musi sie sam umiec uczyc. Nikt za nas sie nie nauczy byczku
to opcja 2) wydaje mi sie o wiele sensowniejsza pod względem rozwoju. Owszem - minus taki że tracisz życie studenckie i kontakty międzyludzkie, ale nie o tym tutaj...
Plus tracisz papierek A czy papierek jest taki wazny to powiesz nam jak sie bedziesz staral o prace I nie tylko papierek ;] Np na moich studiach ciezko jest znalezc wiekszosc materialu ktory jest przerabiany. Wniosek? Dostepnosc wplywa na to, ze masz bardzo powszechna wiedze, ktora kazdy moze sobie wziac korzystajac np ze stronki ktora podales. A na studiach powinienes dostawac bardziej elitarna wiedze. I takie studia polecam ;]
Argumenty, argumenty, czemu warto studiować INFORMATYKĘ, najlepiej poparte doświadczeniem
studiowania ; )
takie posty jak ten wyżej, to zwykły sposób zaczepki , nic więcej ; )
A to tylko o informatyce tutaj jest mowa? ;] Wszak ja zalozylem temat wiec ja tutaj decyduje
Jak bedziesz sie staral o prace to sie dowiesz zabciu czemu warto studiowac:D

(sorry za brak polskich liter, ale nie moj komputer....)
btw i odnies sie do wypowiedzi kolegi nizej. Pisalem Ci juz o tym
Ostatnio zmieniony 25 maja 2010, o 20:46 przez miodzio1988, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
solmech
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 10 gru 2008, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 76 razy
Pomógł: 20 razy

Czy studia mają sens?

Post autor: solmech »

Laurearel pisze: Jeżeli ktoś myśli o informatyce, to musi umieć się sam uczyć i prowadzenie za rączkę przez wykładowców za dobre nie uważam. Ot, specyficzny kierunek i tyle, np. takie budownictwo czy medycyna to całkowicie inna kwestia, tutaj jest inna. No i tam musisz mieć uprawnienia - tutaj nie ; )
Studiowales budownictwo ze sie wypowiadasz?
ODPOWIEDZ