Punkty na AGH...

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
alien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 10 wrz 2007, o 15:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lubcza
Podziękował: 40 razy
Pomógł: 2 razy

Punkty na AGH...

Post autor: alien »

@Marcin_Garbacz a czemu nie wybierasz się na TCh na PK? Lepszy wydział, niż na AGH...
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Punkty na AGH...

Post autor: Marcin_Garbacz »

alien pisze:@Marcin_Garbacz a czemu nie wybierasz się na TCh na PK? Lepszy wydział, niż na AGH...
A dlaczego tak uwazasz? W ogole nie brałem pod uwage PK bo mało się o niej pisze ;P
alien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 10 wrz 2007, o 15:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lubcza
Podziękował: 40 razy
Pomógł: 2 razy

Punkty na AGH...

Post autor: alien »

wszyscy moi znajomi, którzy studjują TCh studjują na PK, bo mówią, żeby AGH omijac szerokim łukiem, jeśli chodzi o ten wydział. Dlaczego? Bo AGH chyba nie siedzi tak w chemii jak PK.... Jeśli się mylę, to mnie poprawcie....
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Punkty na AGH...

Post autor: Marcin_Garbacz »

alien pisze:wszyscy moi znajomi, którzy studjują TCh studjują na PK, bo mówią, żeby AGH omijac szerokim łukiem, jeśli chodzi o ten wydział. Dlaczego? Bo AGH chyba nie siedzi tak w chemii jak PK.... Jeśli się mylę, to mnie poprawcie....

omg ... ;d Zreszta to widac, chtnych duzo tam nie mam. jeszcze mniej jest na PW. Tzn ze tam tez jest slaby poziom? Nie wiesz jak z terminami na PK? Zdaze jeszcze wniesc oplaty i sie zapisac? Nie chce mi sie szukac informacji i poczekam az ktos mi powie ;p
coder89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2007, o 19:25
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 6 razy

Punkty na AGH...

Post autor: coder89 »

alien dobrze mówi... Polać mu!

Jesli jutro wpłacisz to może zdążysz... (ale nie z pczty tylko z konta) W środe jest ostatni dzień
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Punkty na AGH...

Post autor: Marcin_Garbacz »

coder89 pisze:alien dobrze mówi... Polać mu!

Jesli jutro wpłacisz to może zdążysz... (ale nie z pczty tylko z konta) W środe jest ostatni dzień

to jest problem bo na koncie internetowym mam 0zł. Ostatnio płaciłem w spółdzielczym w sobote i doszo po 2 dniach i w pon juz bylo zarowno na AGH jak i na PW. Do srody tez powinnem zdazyc. Ale czy warto? Jestescie przekonani?
coder89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2007, o 19:25
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 6 razy

Punkty na AGH...

Post autor: coder89 »

Jak jutro pójdziesz do banku tuż po otwarciu i wpłacisz (bo potem chyba za godzine od razu są transfery międzybankowe we wiekszosci banków) to powinno dojść do środy na 100%... jutro napewno u nich na koncie bedzie a kiedy potwierdzą niewiadomo... (ale podobno że jak sie spóźni człowiek dzień to nic sie nei dzieje.)

A czy warto... hmm... Sam zdecyduj... Możesz wpłacić 85zł i mieć 3 dni na zastanawianie się póki wyników nie bedzie
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Punkty na AGH...

Post autor: Marcin_Garbacz »

coder89 pisze:Jak jutro pójdziesz do banku tuż po otwarciu i wpłacisz (bo potem chyba za godzine od razu są transfery międzybankowe we wiekszosci banków) to powinno dojść do środy na 100%... jutro napewno u nich na koncie bedzie a kiedy potwierdzą niewiadomo... (ale podobno że jak sie spóźni człowiek dzień to nic sie nei dzieje.)

A czy warto... hmm... Sam zdecyduj... Możesz wpłacić 85zł i mieć 3 dni na zastanawianie się póki wyników nie bedzie

Tzn ja juz mam wode w mozgu ;/ niczego nie jestem pewny i gdy im dluzej o tym mysle do wydaje mi sie ze ta chemia to lipna jest. Dzisiaj z 6 razy zmieniałem kierunek, raz wzialem jako glowny ekonomie, pozniej hotelarstwo a na koncu mechatronike. Wydaje mi sie ze do jutra trzeba sie zdecydowac co bierzemy na AGH? Moze mi poradzicie??
coder89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2007, o 19:25
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 6 razy

Punkty na AGH...

Post autor: coder89 »

jak do jutra jak do 10 chyba jest rejestracja

Ja bym Ci poradził tak... Wybierz studia wg swoich zainteresowań... Potem patrz na kase i prace. Jeśli nie bedziesz lubiał tego co studiujesz to co z Ciebie potem za pracownik bedzie Wpłać te 85zł i przemyśl wszystko jeszcze raz (poczytaj plany studiów -> poczytaj prognozy z nauka.gov.pl odnośnie kierunków zamawianych -> Pogadaj ze znajomymi którzy studiują i może znają kogoś z tych kierunków) Jak wpłacisz kase to bedziesz mial pare dni jeszcze na spokojne myślenie...
alien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 10 wrz 2007, o 15:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lubcza
Podziękował: 40 razy
Pomógł: 2 razy

Punkty na AGH...

Post autor: alien »

Ja jeszcze składałem na AGH ale na inżynierię biomedyczną. No to ci gwarantuje, że PK jest lepsze od AGH pod względem chemii. Napewno do środy zdążysz... A jeśli wybierzesz jednak chemie, to nie lepie studiować tam gdzie jest wyższy poziom?
P.S. Nie ty jedem masz mętlik w głowie, ja to bym jeszcze na budownictwo na AGH złożył, bo się chemia tam liczy, albo na PK na WiŚ też budownictwo, bo też się chemia liczy, ale sobie chyba daruje...
flux
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2009, o 10:40
Płeć: Mężczyzna

Punkty na AGH...

Post autor: flux »

ile dni musieliście czekać zanim doszła wam opłata na AGH?
Awatar użytkownika
dabro90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 20:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: O-ka
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 1 raz

Punkty na AGH...

Post autor: dabro90 »

dzien
astuhu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 359
Rejestracja: 24 lut 2009, o 21:36
Płeć: Kobieta
Podziękował: 87 razy
Pomógł: 35 razy

Punkty na AGH...

Post autor: astuhu »

Gdzie jest informacja o zaksięgowani opłaty rekrutacyjnej na AGH?
Bo wplacilam juz dawno a nadal nie mam informacji. (chyba ze przegapilam)
>?
panna.migotka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 9 paź 2008, o 18:50
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Świnoujście

Punkty na AGH...

Post autor: panna.migotka »

wydaje mi się, że jakiejś specjalnej informacji o tym nie ma, przynajmniej ja takiej nie dostałam. Po prostu w dziale "Przebieg rekrutacji" pojawiła się taka tabelka i status: kandydat (także myślę, że to jest równoznaczne z zaksięgowaniem opłaty rekrutacyjnej )
astuhu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 359
Rejestracja: 24 lut 2009, o 21:36
Płeć: Kobieta
Podziękował: 87 razy
Pomógł: 35 razy

Punkty na AGH...

Post autor: astuhu »

No to pewnie tak, ja mam tabelke, ale statusu kandydata jeszcze nie.
ODPOWIEDZ