jak rozwiązywać tego typu zadania?

Wojewódzkie. Regionalne. Miejskie. Szkolne. Klasowe;)
AndrzejK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 974
Rejestracja: 21 wrz 2013, o 15:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 114 razy
Pomógł: 102 razy

jak rozwiązywać tego typu zadania?

Post autor: AndrzejK »

czy znacie jakieś publikacje, które pozwolą mi się przygotować do rozwiązywania tego typu zadań:

?
Jak widać wymagają one dużo wiedzy i w zasadzie nawet nie mam pomysłu na rozwiązanie po przeczytaniu polecenia.-- 20 sty 2014, o 17:19 --odświeżam.
AndrzejK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 974
Rejestracja: 21 wrz 2013, o 15:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 114 razy
Pomógł: 102 razy

jak rozwiązywać tego typu zadania?

Post autor: AndrzejK »

czy jest ktoś w stanie pomóc?
Kaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 826
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 11:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 187 razy

jak rozwiązywać tego typu zadania?

Post autor: Kaf »

Nie powiedziałbym, że wymagają one jakieś dużej wiedzy, raczej pewnego nawyku w robieniu zadań. Co do Twojego pytania, to zależy jak Cię ma to przygotować. Jeżeli masz jakieś braki w teorii to najlepiej z podręcznika/internetu/rady nauczyciela skorzystać. Jeżeli natomiast braków nie masz, a jedynie problem z zadaniami, to istnieje jedna rada dla Ciebie: robić te zadania, robić, robić, robić... robić, robić i robić! Tak, to jest najlepszy sposób. I nie poddawaj się po 5 minutach, ba, nawet po 5 godzinach! Jeżeli masz jakiś problem z zadaniami, to zawsze możesz napisać na forum o wskazówki. Ewentualnie możesz napisać prywatną wiadomość np. do mnie bądź do kogoś innego, by Ci pomógł/dał wskazówkę. W każdym razie, nie zniechęcaj się. To, co teraz jest dla Ciebie trudne, po jakimś czasie nie będzie Ci sprawiało problemów. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w nauce.
ODPOWIEDZ