IV Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"

Kangur, Alfik, Mistrzostwa w Grach Logicznych, Sejmik, Konkurs PW... Słowem - konkursy ogólnopolskie, ale nie OM.
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

IV Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"

Post autor: adner »

III stopień z matematyki na 100% nie jedzie, bo dostałem zaświadczenie pocztą. (a raczej szkoła dostała)
kkk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 578
Rejestracja: 2 paź 2007, o 19:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ww
Podziękował: 59 razy
Pomógł: 35 razy

IV Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"

Post autor: kkk »

@adner - a dostałeś informację, że masz ten indeks? Jak to zaświadczenie w ogóle wyglądało?

No to ciekawe co ze stopniem II. Nie mam żadnego zaświadczenia ani informacji, więc nie wiem co jest grane. Jutro po południu spróbuję się w szkole coś dowiedzieć, może oni gdzieś przepieprzyli... No i jeszcze w tym linku co podałem, faktycznie pisze, że tylko I st. Jak nic jutro nie załatwię, to w czwartek dzwonię na AGH - bardzo mi zależy na tym indeksie, więc chciałbym mieć jakieś potwierdzenie.
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

IV Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"

Post autor: adner »

"Pan bleble urodzony dnia bleble uczeń klasy szkoły brał udział w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie "O Diamentowy Indeks AGH" przeprowadzonej w bleble i uzyskał tytuł laureata III stopnia z przedmiotu matematyka otrzymując bleble punktów na 100 możliwych do zdobycia"

Zaświadczenie jest na trochę ładniejszym papierze niż listy które wysyłali dotychczas.
Awatar użytkownika
kp1311
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: 20 maja 2009, o 15:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zarzecze
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 49 razy

IV Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"

Post autor: kp1311 »

(tu nie było nic ważnego)
Kamaso99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2007, o 16:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z daleka

IV Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"

Post autor: Kamaso99 »

Ja mam pewne wątpliwości odnosnie rekrutacji na podstawie dyplomu olimpiady o indeks. Mianowicie, czy w terminach 27.06.2011-11.07.2011 nalezy dostarczyć do WKR dyplom z olimpiady, a dopiero później resztę (podanie o przyjęcie na studia, zdjęcia, dowód opłaty za legitymację studencką itp. - wiadomo o co chodzi)??
W systemie e-rekrutacja nie ma o tym żadnej informacji (nawet nie można wybrać opcji, że jest się laureatem olimpiady o indeks) ...
Z góry thx za informacje.
ODPOWIEDZ