Projekt - wnioski, komenatrze odnośnie zmiennych

Procesy stochastyczne. Sposoby racjonalizowania wielkich ilości informacji. Matematyka w naukach społecznych.
ami
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2007, o 20:08
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Chrzanów

Projekt - wnioski, komenatrze odnośnie zmiennych

Post autor: ami »

Witam
mam do zrobienia projekt ze statystyki, generalnie jest juz zrobiony jednak trudność przynoszą mi wnioski. Brakuje mi co nieco, by pracę ocenić bardzo dobrze.
Mianowicie mam 3 zmienne: produkcja żywca rzeźnego w przeliczeniu na miesow wadze poubojowej ciepłej ; produkcja mleka krowiego oraz przeciętne ceny skupu mleka krowiego (dotyczy województw)
Sytuacja przedstawia się tak: w woj. wielkopolskim produkcja żywca jest największa, w lubelskim najmniejsza. Produkcja mleka max wartość w mazowieckim min. w lubuskim. Odnośnie cen przecietnych skupu mleka wygląda to tak, że w podkarpackim najmniejsze ceny w opolskim najwieksze.
Czy znajdzie się ktoś kto pomógł by mi w napisaniu dobrych wniosków odnośnie tych wyliczeń? Dlaczego jest tak w danym wojewodztwie a w innym inaczej. Czym jest to uwarunkowane itp
Np statystyki wskazują ze najwieksze bezrobocie jest w mazowieckim, ale trzeba wziąc pod uwage że jest to duże województwo, wiecej ludności itd w porównaniu do innych..
Niestety z moimi zmiennymi niezbyt dobrze sobie radze
Z góry dziekuje za pomoc
ODPOWIEDZ