Statystyka na AGH?

Procesy stochastyczne. Sposoby racjonalizowania wielkich ilości informacji. Matematyka w naukach społecznych.
laser15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 721
Rejestracja: 13 lis 2011, o 14:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 8 razy

Statystyka na AGH?

Post autor: laser15 »

Witam. W tym roku zdaję maturę i nie mam pomysłu na kierunek. Waham się pomiędzy Automatyką i Robotyką (bo podobno pewna praca po tym jest) Budownictwem (bo to wydaje mi się ciekawe) i matematyką na AGH. AiR boje się bo nie znoszę elektroniki itp. Lubię nowe technologie ale nie kręci mnie składanie obwodów. Po budownictwie może być ciężko z pracą bo wiadomo że to jest strasznie oblegany kierunek. No a matematykę lubie . Więc mam kilka pytań odnośnie matematyki na AGH:

1.Jak wyglądają perspektywy? Ciężko po niej znaleźć pracę? Nie chciałbym zostać nauczycielem. Jak to jest naprawdę ?

2.Gdzie mogę pracować po studiach u was?

3.Na ich stronie przeczytałem że mogę studiować 2 kierunek inżynierski równocześnie. Na czym to polega?

Z góry dziękuje za odp.

Pytanie umieszczone w złym dziele. Wiem że mnie mogą spotkać za to konsekwencje, ale tam gdzie powinno być nikt nie odpisał a bardzo zależy mi na odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Yaco_89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 992
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 00:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Podziękował: 7 razy
Pomógł: 204 razy

Statystyka na AGH?

Post autor: Yaco_89 »

tak się składa że napisałem na ten temat przed chwilą w innym temacie: 228649.htm . 2 kierunek możesz studiować bez problemu jeśli tylko dasz radę, w sensie że władze wydziału nie robią z tym problemów, z tym że przynajmniej moim zdaniem lepiej studiować samą matmę ale porządnie niż dwa kierunki po łebkach, a tak to zwykle wygląda. Możesz pracować w różnych miejscach w zależności od specjalności, generalnie większość absolwentów ląduje w finansach albo IT, chyba więcej osób zostaje na studiach doktoranckich niż idzie uczyć do szkół tak że spokojnie. Jak masz konkretne pytania to pisz śmiało na PW
ODPOWIEDZ