Badanie stetystyczne... jak to zrobić O :P

Procesy stochastyczne. Sposoby racjonalizowania wielkich ilości informacji. Matematyka w naukach społecznych.
TMKii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2009, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: katowice
Podziękował: 1 raz

Badanie stetystyczne... jak to zrobić O :P

Post autor: TMKii »

Witam.
Moja dziewczyna postanowiła sobie studiować psychologię i trafiła na tym kierunku na taki śmieszny przedmiot który nazywa się metodologa... zresztą tam wszystko jest takie śmieszne i ubrane w ładne słowa zupełnie nie przystające do przerabianego materiału. W ramach tego śmiesznego przedmiotu ma do zrealizowania propozycję badania statystycznego. Ja tam z statystyką coś miałem do czynienia ale było to dość dawno temu i nieprawda, no ale ...sesja jest, ona się przykłada do tego żeby ze wszystkiego mieć wysokie oceny więc zmusiła mnie do zrobienia tego za nią.
Siedzę sobie więc i próbuję zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.... i jakoś specjalnie mi to nie wychodzi.
Zwracam się więc do was, o pomoc przy skonstruowaniu matematycznej strony problemu badania psychologicznego o następującej treści:
>>Poczucie kobiecości a poczucie samotności<<
jak by ktoś miał dłuższą chwilkę, to prosił bym o kontakt na gg:2942262....
Nie, nie chcę by ktoś zrobił coś za mnie, chcę tylko skonsultować to jak mam to zrobić w taki sposób żeby wspomniany pseudo pracownik dydaktyczny miał problem ze zrozumieniem projektu studentek humanistek....

Pozdrawiam...
ODPOWIEDZ