rozklad normalny, trojkatny i gamma

Definicja klasyczna. Prawdopodobieństwo warunkowe i całkowite. Zmienne losowe i ich parametry. Niezależność. Prawa wielkich liczb oraz centralne twierdzenia graniczne i ich zastosowania.
bachus1981
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2012, o 11:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

rozklad normalny, trojkatny i gamma

Post autor: bachus1981 »

\(\displaystyle{ \Gamma \left(k;b\right)}\) , gdzie \(\displaystyle{ k =3, b = 1}\);
\(\displaystyle{ T \left(a,b,c\right)}\), gdzie \(\displaystyle{ a < b < c}\) całkowite, \(\displaystyle{ \left(-3; 0; 3 \right)}\)
\(\displaystyle{ N \left(m, \sigma \right)}\) gdzie \(\displaystyle{ m, \sigma}\) całkowite dodatnie \(\displaystyle{ N \left(m, \sigma \right)= (2;1)}\)

muszę podać tablice gęstości, dystrybuanty oraz kwantyli,a skala osi odciętych: dla gęstości i dystrybuant: co najmniej\(\displaystyle{ 20}\) punktów w zakresie wartości (w przedziale) o prawdopodobieństwie \(\displaystyle{ 0,99}\) \(\displaystyle{ \left( 0,005 ;0,995\right)}\)
lista kwantyli: powinna zawierać kwantyle rzędu: \(\displaystyle{ 0,01; 0,02; 0,05; 0,1; 0;25; 0,5; 0,75; 0,9; 0,95; 0,98; 0,99}\).

powiem tak, że czytałem poradniki wszystkie i stosując wzory z tych poradników to mi krzaki wychodzą i nie wiem jak się do tego odwołać, tym bardziej ze mam stworzyć tablice.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2013, o 15:14 przez pyzol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Niepoprawnie napisany kod LaTeX-a. Proszę zapoznaj się z http://matematyka.pl/178502.htm .
ODPOWIEDZ