Jestem krupierem, skomplikowana szansa, jak ją obliczyć ?

Definicja klasyczna. Prawdopodobieństwo warunkowe i całkowite. Zmienne losowe i ich parametry. Niezależność. Prawa wielkich liczb oraz centralne twierdzenia graniczne i ich zastosowania.
Munio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 8 gru 2009, o 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Jestem krupierem, skomplikowana szansa, jak ją obliczyć ?

Post autor: Munio »

Dlaczego tak sie nie da ?
Jak komus sie bedzie chcialo to chętnie zobacze obliczenia
Kilka trafień i juz mam te 642 zł, progresja na 5 stopniu to już 20% z tych 642.
afugssa

Jestem krupierem, skomplikowana szansa, jak ją obliczyć ?

Post autor: afugssa »

Czyli Ty chcesz grać progresją na stałe stawki tak? Nie chcesz zwiększać nakładów wraz ze wzrostem dostępnych pieniędzy?
Munio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 8 gru 2009, o 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Jestem krupierem, skomplikowana szansa, jak ją obliczyć ?

Post autor: Munio »

Chce grac na stale stawki.
afugssa

Jestem krupierem, skomplikowana szansa, jak ją obliczyć ?

Post autor: afugssa »

Podaj mi jakaś przykładową kwotę, którą chcesz przeznaczyć na grę tym systemem. Chciałbym jeszcze wiedzieć co się dzieje, gdy jednak przegrasz te 5 razy z rzędu ALE masz jeszcze środki do gry. Zwiększasz wtedy stawkę 2,5 raza czy zapominasz o przegranej i grasz od początku za 10 zł? Postaraj się szybko odpowiedzieć, to pokażę Ci coś ciekawego... Pozdrawiam!
Munio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 8 gru 2009, o 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Jestem krupierem, skomplikowana szansa, jak ją obliczyć ?

Post autor: Munio »

Kwota jaką przeznaczam na gre to 645 zł - czyli zeby stac mnie bylo na progresje w 5 stopniach. Zaczynamy od 10 zł, mnożymy razy 2,5.

Jak przegram to gram tak jak do tej pory...od 10 zł, ten sam mnoznik, to samo wszystko.
afugssa

Jestem krupierem, skomplikowana szansa, jak ją obliczyć ?

Post autor: afugssa »

Mam ostatnie pytanie - co robisz, gdy powinieneś postawić np. 156,25 zł a już tyle nie masz? Kończysz grę czy zaczynasz progresję od nowa (10 zł) i próbujesz się jeszcze odkuć? Pytam się dlatego, bo zrobiłem symulację gry Twoją progresją. Uznałem, że to Cię przekona do grania (lub nie) bardziej niż obliczenia... Odpisz na to pytanie, to przedstawię Ci wyniki na forum lub (o ile będziesz chciał) wyślę Ci arkusz na e-mail. Pozdrawiam!
Munio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 8 gru 2009, o 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Jestem krupierem, skomplikowana szansa, jak ją obliczyć ?

Post autor: Munio »

Gdy nie mam juz 156 to gram od 10 zl znowu zeby sie odkuc.

Bede wdzieczny za wyliczenia, arkusz -- 9 gru 2009, o 19:22 --Dzieki za programik !
Moja strategia padła.

PS:
Cyt: "Jeśli już chcesz wygrać w ruletkę to musisz kraść żetony ze stołu."
Albert Einstein

Ruletka europejska, amerykanska, black jack, texas holdem poker...to moje (miedzy innymi) zainteresowania stad ten temat.

Dziekuje wszystkim za pomoc.
ODPOWIEDZ