RULETA system 6+

Definicja klasyczna. Prawdopodobieństwo warunkowe i całkowite. Zmienne losowe i ich parametry. Niezależność. Prawa wielkich liczb oraz centralne twierdzenia graniczne i ich zastosowania.
k.kubiszewski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2009, o 18:53
Płeć: Mężczyzna

RULETA system 6+

Post autor: k.kubiszewski »

system polega na obstawianiu prostych szans w momencie wystąpienia 6 razy z rzędu liczby podobnej tj. czarnych, czerwonych, niskich, wysokich, parzystych, nieparzystych
i obstawieniu przeciwieństwa dopiero na 7mą grę
zakładając stół od 1 do 50
wygląda to tak:

1. Wylosowano 7. Nic nie obstawiamy.
2. Wylosowano 2. Nic nie obstawiamy..
3. Wylosowano 11. Nic nie obstawiamy...
4. Wylosowano 17. Nic nie obstawiamy....
5. Wylosowano 8. Nic nie obstawiamy....
6. Wylosowano 15. Stawiamy 1 € na przedział 19-36
7. Wylosowano 11. Przegraliśmy. Stawiamy 2 € na przedział 19-36
8. Wylosowano 0. Przegraliśmy. Stawiamy 4 € na przedział 19-36
9. Wylosowano 9. Przegraliśmy. Stawiamy 8 € na przedział 19-36
10. Wylosowano 14. Przegraliśmy. Stawiamy 16 € na przedział 19-36
11. Wylosowano 0. Przegraliśmy. Stawiamy 32 € na przedział 19-36
12. Wylosowano 13. Przegraliśmy. Osiągneliśmy limit stołu i nie możemy już więcej podwajać!

Czyli 12 razy pod rząd musi wypaść liczba podobna abyśmy nie mogli już dalej grac progresją.
Prawdopodobieństwo wygląda tak;
(1/37 * 18)^12 = 0.0175731 % szans na przegraną. Należy to pomnożyć razy 3 ponieważ występują 3 zbiory liczb podobnych i na wszystkich naraz gramy

Jako ze ostatni raz kombinatorykę miałem w liceum chciałbym rosić aby ktoś policzył szanse na wygraną. Ponieważ sam nie jestem pewien tego jak. No i jeśli ktoś potrafi przeprowadzić symulację.
Problem jest opisany bliżej na stronie Gigakasa.pl ( gdyby nie weszła strona to z google’a wpisać)

Pracowałem jako krupier przez rok wielu ludzi i pomysłów na grę widziałem i byłem pewny ze ruletki się oszukać nie da, jednak to brzmi sensownie dlatego zwracam się o pomoc pozdrawiam.
silvaran
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1300
Rejestracja: 6 sty 2009, o 20:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Skierniewice/Warszawa
Podziękował: 60 razy
Pomógł: 123 razy

RULETA system 6+

Post autor: silvaran »

Może i faktycznie prawdopodobieństwo jest małe, ale popatrzmy na to z drugiej strony. Zrobiłem symulację na 500 partii z kapitałem 500 euro. Jaki bilans? 510 euro. 10 euro do przodu, a czas potrzebny na rozegranie tego, nie mówiąc o kosztach prądu? Hohoho. Lepiej sie zabrać za konkretną robotę
k.kubiszewski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2009, o 18:53
Płeć: Mężczyzna

RULETA system 6+

Post autor: k.kubiszewski »

500 gier ... ja robie 127 gier w 10 minut

10 euro = powiedzmy 43 zł

500 gier w godzine. a potem możesz grac minimalna stawke 2 euro gdy masz 500 euro kapitalu minimum.

policzy to ktoś ?
rpello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:21
Płeć: Mężczyzna

RULETA system 6+

Post autor: rpello »

bezsens, w ruletce max jaki widziano wypadania pod rząd pól 'RED' (czerwonych) to 150x. Mało możesz wygrać, za to dużo stracić. Lepiej ten system polaczyc z ciagiem Fibonacciego - mniejsze prawdopodobienstwo przegranej, ale pamietaj - zawsze istnieje prawdopodobienstwo, ze przegrasz :)
ODPOWIEDZ