Testy na logike

Permutacje. Kombinacje. Wariacje. Rozmieszczanie kul w urnach. Silnie i symbole Newtona. Przeliczanie zbiorów. Funkcje tworzące. Teoria grafów.
webadi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2005, o 15:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Testy na logike

Post autor: webadi »

Witam wszystkich! Jestem tu nowy i szczerze mowiac niebardzo wiem gdzie umiescic tego posta, ale ten dzial wydaje mi sie najodpowiedniejszy. Poszukuje testow na logike (z odpowiedziami). Nie chodzi mi o typowe testy na IQ, tylko bardziej testy sprawdzajace logiczne myslenie, czesto stosowane w duzych firmach na jednym z etapow rekrutacji. Jesli wiecie gdzie mozna cos takiego znalezc w necie (ja jakos nie potrafie...) lub macie je na kompie to bylbym wdzieczny za przeslanie na adres: webadi@op.pl
Testy moga byc zarwono w jezyku polskim jak i angielskim. Jesli oprocz tego znacie ew. tytuly ksiazek z takimi testami to tez bede wdzieczny za podanie. Z gory bardzo dziekuje za pomoc, jesli taka bedzie

Pozdrawiam,

Adam

P.S. Ewentualne zadania z kombinatoryki, ale proste tez mile widziane...
Awatar użytkownika
Maniek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 841
Rejestracja: 11 paź 2004, o 15:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Będzin | Gliwice
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 79 razy

Testy na logike

Post autor: Maniek »

Możesz poszukać na stronie AGH Kraków są tam przykładowe takie zadania na inteligencję, lub jesli nie o to Ci dokładnie chodzi to pozostają google.pl
webadi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2005, o 15:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Testy na logike

Post autor: webadi »

Hej, dzieki za szybka odpowiedz. Zaraz tam wejde, a co do gugla to wlasnie lipa, bo szukalem dosc dlugo i prawie nic, a w kazdym razie po polsku nic nie ma... Dzieki mimo wszystko!

webadi
ODPOWIEDZ