Trójkąt z jednym wierzchołkiem

Obiekty i przekształcenia geometryczne, opisane za pomocą układu (nie zawsze prostokątnego) współrzędnych.
Gromo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 18:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: P-ków Tryb.
Pomógł: 8 razy

Trójkąt z jednym wierzchołkiem

Post autor: Gromo »

Jesli ktos sie przygotowuje 3 lata do matury i robi takie bledy to... moze miec pretensje sam do siebie, tym bardziej ze straszyli bardzo trudna matura a wcale taka nie byla. Ja wiem o tym ze to decyduje o studiach, ale jesli uznaliby ci to rozwiazanie to byloby nie w porzadku wobec tych, co rozwiazali prawidlowo. Taka jest po prostu procedura.
lolks123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 10 sty 2009, o 23:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: brak
Pomógł: 5 razy

Trójkąt z jednym wierzchołkiem

Post autor: lolks123 »

Ja popieram użytkownika Bartek1991, przecież matura z matematyki jest po to, aby sprawdzić, czy dana osoba potrafi rozwiązać różne problemy, czy potrafi coś wyliczyć oraz czy pamięta wzory oraz wie, kiedy z nich korzystać.. moim zdaniem, jeżeli ktoś nie doczytał zadania, a całe rozumowanie, logika i wyliczenia są w porządku, to powinni mu zabierać 1pkt, jak to podobno kiedyś było :/

Pozdrawiam.
Bartek1991
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 529
Rejestracja: 31 mar 2009, o 16:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 18 razy

Trójkąt z jednym wierzchołkiem

Post autor: Bartek1991 »

tym bardziej ze straszyli bardzo trudna matura
Że niby kto taką maturą straszył? To że w Twojej szkole poszła taka fala, nie oznacza, że wszędzie szły takie głupie ploty.
Ja wiem o tym ze to decyduje o studiach, ale jesli uznaliby
ci to rozwiazanie to byloby nie w porzadku wobec tych, co rozwiazali prawidlowo.
Oczywiście, że nie. Ale czy wg Ciebie naprawdę uczciwym jest odebranie wszystkich punktów? Ja się nadal trzymam 1-2 pkt. Nie widzę powodów by odebrano więcej.
ODPOWIEDZ