Czworościan foremny - wzór na objętość i pole powierzc

Sześciany. Wielościany. Kule. Inne bryły. Zadania i twierdzenia z nimi związane. Geometria rzutowa w przestrzeni.
aphroman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2004, o 20:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Czworościan foremny - wzór na objętość i pole powierzc

Post autor: aphroman »

Oblicz V czworościanu foremnego o danej krawędzi a i jego pole całkowite
p.s. Nauczycielka wspomniała cos o tablicach matematycznych ja takowych nie posiadam wiec prosze was o pomoc
Ostatnio zmieniony 13 gru 2004, o 21:00 przez aphroman, łącznie zmieniany 1 raz.
Yavien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 21 cze 2004, o 22:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: W-U

Czworościan foremny - wzór na objętość i pole powierzc

Post autor: Yavien »

Chyba czytales regulamin, ale nie dosc chyba dokladnie:
topiki powinny mieć konkretne tematy wskazujące naturę problemu, a jednocześnie:
-(...)
-unikamy wykrzyknień, znaków zapytania, przecinków - temat powinien być w swojej postaci prosty i treściwy
-(...)
-nie używamy wyrażeń typu: "pomocy", "chciałbym wiedzieć...", "kto mi rozwiąże...", "zadanie", "zadanie do rozwiązania", "nie wiem jak zrobić..." i innych wariacji wyżej wymienionych
W tym ostatnim mieszcza sie rowniez wyrazenia typu "pilne". Popraw raz jeszcze. Nie blokuje jeszcze przez pol godziny, potem ostrzezenie i blokada

[ Dodano: Pon 13 Gru, 2004 21:14 ]
Ręce, majty i biust opadają. Chyba rzeczywiście jesteś w desperacji, bo straciłeś zdolność logicznego myślenia. Rozbawiłeś mnie jednak, poprawiam ci więc temat i podaję linka:
Ale ostrzeżenie Ci się też należy.
Awatar użytkownika
Tomasz Rużycki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2970
Rejestracja: 8 paź 2004, o 17:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów/Kraków
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 293 razy

Czworościan foremny - wzór na objętość i pole powierzc

Post autor: Tomasz Rużycki »

No i jeszcze dochodzi to, że umieszczasz wątki w nieprzeznaczonych do tego działach.... Kolejnego ostrzeżenia nie dam, przeniosę tym razem....

Pozdrawiam,
--
Tomasz Rużycki
ODPOWIEDZ