Wytłumaczenie pojęcia brył

Sześciany. Wielościany. Kule. Inne bryły. Zadania i twierdzenia z nimi związane. Geometria rzutowa w przestrzeni.
solution
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2011, o 20:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Wytłumaczenie pojęcia brył

Post autor: solution »

Witam Was, jestem tu nowy na forum, przperaszam ze nie w tym dziale i w ogóle nie tu umieściłem mój wątek, ale nie wiedziałem za bardzo gdzie go mogę wcisnąć, więc proszę o wyrozumiałość A piszę bo:

Szukam, osoby która byłaby mi wstanie pomóc z pojęciem brył, jest ktoś taki, kto mógłby mi to jakoś wytłumaczyc?
Od tego sprawdzianu zależy moja ocena końcowa, jestem w 3 gimn wiec bardzo mi zalezy. DO tej pory sprawdzian ten pisałem na ocene 3, raz go poprawiłem też na 3. Teraz musze go poprawic na conamniej minus 4. to moja ostatnia szansa. Licze na WAS!!! Poprawiam go już jutro!!!
Ostatnio zmieniony 2 cze 2011, o 14:26 przez Frey, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat umieszczony w złym dziale.Staraj się lepiej dobierać nazwy tematów, tak by wskazywały o czym jest treść zadania.
Awatar użytkownika
zidan3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 694
Rejestracja: 9 kwie 2011, o 10:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lbn
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 112 razy

Wytłumaczenie pojęcia brył

Post autor: zidan3 »

W gimnazjum nie ma za duzo trygonometrii i stereometria jest na bardzo podstawowym poziomie. Z czym masz problem?
Porob zadania i pooglądaj rysunki brył (jeśli masz słaba wyobraznie)
solution
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2011, o 20:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Wytłumaczenie pojęcia brył

Post autor: solution »

A wiec tak, wyobraznie mam mysle nawet okey.
Moj głowny problem, to brak pomyslu na rozwiazanie, zadania, kiedy nie wystarczy tylko podstawic do wzoru.. Albo inaczej, mam pomysly, ale złe. Nie wiem jak mam tę umiejetnosc wycwiczyc..

I moj drugi problem to zamiana jednostek. W tym sprawdzianie zawieraja sie rowniez zamiany jednostek np. 0.025 cm3 na m3. Jak moge to łatwo pojąć?-- 3 cze 2011, o 18:09 --Dzieki za pomoc, widać, że można na Was liczyć, jeszcze raz dzięki !
ODPOWIEDZ