Pole małego kwadratu w zależności od a

Wielokąty (n>3). Okręgi. Inne figury płaskie. Zadania i twierdzenia z nimi związane. Geometria rzutowa na płaszczyżnie.
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Pole małego kwadratu w zależności od a

Post autor: Niepokonana »

Napisałam "człowieku" i od razu chcecie mnie zgłaszać? Przypominam, że jak Arek mnie hejtował, to tylko Premislav zwrócił na to uwagę. Hipokryzja. Poza tym ja nie chciałam cię obrazić, to nie było napisane złośliwie czy coś. I hipokryzja też nie jest, tylko zwracam wam uwagę.

Bo to zadanie było na poniedziałek, więc nawet jak to zrobię teraz to i tak się nie liczy. Cieszę się, że cię to zadanie interesuje. Sprawdzę to łatwiejsze rozwiązanie i zobaczę, czy faktycznie rozumiem. I tak jestem beznadziejna z matematyki, więc bez różnicy, czy rozumiem czy nie. Faktycznie wydaje się prostsze.
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22173
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Pole małego kwadratu w zależności od a

Post autor: a4karo »

Jak by Ci to powiedzieć: obrazić - nie obraziłaś. Ale byłaś po prostu niegrzeczna.
Jak Cię Arek hejtował, to miałaś takie same możliwości jak każdy z nas, żeby zareagować.

Było na poniedziałek, to już się nie liczy: z takim podejściem do zdobywania wiedzy dużo nie zwojujesz. Metoda ZZZ skutecznie zapewnia, że po wszystkich skończonych szkołach obudzisz się z zerową wiedzą (choć może z papierem)
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Pole małego kwadratu w zależności od a

Post autor: Niepokonana »

Wiem, że jesteś ode mnie dużo starszy, ale nie mów do mnie jak do pięciolatki, bo to mnie denerwuje.

Ale o co ci chodzi? Chcesz żebym zrobiła to zadanie? Chcesz żebym się nauczycła tego porządnie? Jestem idiotką, więc mnie dziwi, że ty taki mądry i szanowny wierzysz, że ja się tego nauczę, jak zechcę. Nie ukrywam, miło mi, że we mnie wierzysz. Teraz mam inne zadanie do zrobienia, ale ono jest na jutro, więc sama je zrobię.
ODPOWIEDZ