Prezentacja Cosinus

Własności funkcji trygonometrycznych i cyklometrycznych. Tożsamości. RÓWNANIA I NIERÓWNOŚCI.
Matematic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 20 wrz 2006, o 19:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lodz
Pomógł: 1 raz

Prezentacja Cosinus

Post autor: Matematic »

Witam!

Muszę zrobić prezentacje na temat cosinusa, musi sie tam znajdowac opis co to i jakieś proste zadanie, żeby gimnazjaliści zrozumieli. Jest ktoś w stanie wykonawać taką prezentacje?

Pozdrawiam, Matematic.
greey10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 993
Rejestracja: 31 lip 2006, o 18:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 5 razy

Prezentacja Cosinus

Post autor: greey10 »

Moim zdaniem na poczatku musisz narysowac trojkat i powiedziec jak oblicza sie cosinus tylko niejakos sucho tylko "podkoloryzuj to" ;D moze jak by mi ktos to przedstawil w ciekawy sposob to bym pamietal teraz bo ja wiecznie nei wiem ;D taka mala uwaga ;D

btw mylisz sie w zeznaniach najpierw piszesz ze musisz zrobic prezentacje podkreslam domyslne ty ;D a puzniej sie pytasz "jest ktos w stanie wykonac prezentacje?". ;D
Matematic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 20 wrz 2006, o 19:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lodz
Pomógł: 1 raz

Prezentacja Cosinus

Post autor: Matematic »

greey10 pisze:Moim zdaniem na poczatku musisz narysowac trojkat i powiedziec jak oblicza sie cosinus tylko niejakos sucho tylko "podkoloryzuj to" ;D moze jak by mi ktos to przedstawil w ciekawy sposob to bym pamietal teraz bo ja wiecznie nei wiem ;D taka mala uwaga ;D
Acha, dzięki
greey10 pisze:btw mylisz sie w zeznaniach najpierw piszesz ze musisz zrobic prezentacje podkreslam domyslne ty ;D a puzniej sie pytasz "jest ktos w stanie wykonac prezentacje?". ;D
Tak, chcę aby ktoś wykonał prezentacje Gdybym zrobił sam to wyglądało by to o wiele brzydziej..
ODPOWIEDZ